25-11-2017

Warszawa

Klub Progresja Music Zone

Start
18:00

90

100


Klub Progresja Music Zone
Fort Wola 22
Warszawa

Beast In Black wystąpi przed W.A.S.P. w Warszawie!

25 listopada w warszawskim klubie Progresja wystąpi kultowa grupa W.A.S.P.! Właśnie poznaliśmy nazwę kapeli, która wystąpi w roli supportu amerykańskiej formacji! Publiczność zgromadzoną w klubie Progresja rozgrzeje Beast In Black z Finlandii.

Z okazji 25. rocznicy wydania „The Crimson Idol”, W.A.S.P. zagra na żywo wszystkie utwory z wspomnianego albumu. Koncertowy set zostanie uzupełniony dodatkowo o trzy kompozycje, które w zamyśle lidera grupy Blackiego Lawlessa miały się znaleźć na koncepcyjnym materiale. Drugą część show uzupełnią największe hity zespołu z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele.

Bilety na ten koncert dostępne są na: www.knockoutprod.net/sklep/


W.A.S.P. (USA) hard rock, heavy metal:
W 1982 roku, czyli równo 35 lat temu, charyzmatyczny nowojorczyk Blackie Lawless (naprawdę Steven Duren, mający wcześniej krótki flirt z New York Dolls) założył w Los Angeles zespół W.A.S.P. Parę lat później kapela miała już na swoim koncie złote i platynowe płyty, stanowiła awangardę melodyjnego rocka/hard rocka/metalu rodem z Kalifornii, a muzycy mieli reputację wariatów (rzucali w publikę surowym mięsem i pili krew), degeneratów i zboczeńców, których interesują tylko alkohol, narkotyki i łatwe dziewczyny, konsumowane w dużych ilościach. Od lat ten sposób życia W.A.S.P. nie dotyczy. Nie tylko dlatego, że zmienił się skład, i to nie raz, lecz głównie dlatego, że Blackie przeszedł nawrócenie religijne i jego postępowanie determinowane jest dekalogiem. Sorry, taki mamy klimat, że "Animal (Fuck Like A Beast)" na żywo już nie usłyszycie. Ale głos lider zespołu wciąż ma jedyny w swoim rodzaju, a i umiejętności pisania dobrej muzyki mu nie odebrano, czego dowodem znakomicie przyjęty album "Golgotha" z 2015 roku. Rok 2017 to nie tylko rocznica powstania W.A.S.P. To również ćwierćwiecze kultowej płyty "The Crimson Idol", koncepcyjnego wydawnictwa, którym Blackie udowodnił światu, że o poważnych sprawach też pisać umie. Do tego w studiu miał wsparcie świetnego perkusisty Frankiego Banalli. Z okazji jubileuszu W.A.S.P. wykona na najbliższej trasie koncertowej płytę "The Crimson Idol" w całości! Do tego w setliście znajdą się trzy piosenki, które w zamyśle Lawlessa miały trafić na album, lecz ostatecznie się na nim nie znalazły. Opowieść o gwieździe rocka Jonathanie to nie wszystko. Blackie z kapelą podzieli koncert na dwa sety. W drugim zabrzmią największe hity W.A.S.P. z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe przeżycie dla fanów zespołu.
Sprawdź, jeśli lubisz: Twisted Sister, Lizzy Borden, Motley Crue, Judas Priest, Ozzy Osbourne…
http://www.waspnation.com
https://www.facebook.com/W.A.S.P.Nation
https://www.youtube.com/watch?v=EvBVKis9bwc

Beast In Black (Finlandia) heavy metal:
Zanim scenę Progresji obejmie we władanie Blackie Lawless, aby odtworzyć na żywo kultowy album "The Crimson Idol", zagości na niej więcej niż obiecujący heavymetalowy kwintet ze stolicy Finlandii. Beast In Black to na scenie jeszcze malutkie dzieciątko, bo skończyło w 2017 roku ledwie dwa latka. Ale jego założyciel, gitarzysta i wokalista Anton Kabanen, już trochę doświadczenia ma, bo wcześniej był muzykiem formacji Battle Beast.Beast In Black ma na koncie supportowanie słanych rodaków z Nightwish, a w zanadrzu debiutancki album "Berserker", który nakładem Nuclear Blast ukaże się w listopadzie 2017 roku. Muzyka ma być w stylu tej, którą Anton pisał na pierwsze trzy płyty Battle Beast. Inspiracją dla debiutanckiego albumu formacji była japońska manga i anime o tytule "Berserk".
Sprawdź, jeśli lubisz: Judas Priest, Manowar, W.A.S.P., Accept, Black Sabbath…
http://www.beastinblack.com
https://www.facebook.com/beastinblackofficial
https://www.youtube.com/watch?v=2N4tXf3Ensw


Zagrają:
W.A.S.P. (USA) hard rock, heavy metal
+
Beast In Black (Finlandia) heavy metal

Kiedy: 25 listopada (sobota) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod