04-07-2018

Beats 4 Love 2018

Czechy

Ostrava


Ostrava
..
Czechy

BEATS FOR LOVE 2018 - Sigma, Sinister Souls i bilety jednodniowe

Beats For Love zbliża się wielkimi krokami! Już od 4 lipca w czeskiej Ostrawie przez cztery dni będziemy świętować kolejną edycję jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w środkowej Europie.Beats For Love 2018
Materiały Organizatora


Na festiwalowych scenach zobaczymy blisko 400 artystów spod znaku house, trance, EDM, techno, drum&bass, breakbeat, hardcore i hardstyle czy electroswing. Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, ANDY C, Sub Focus, Black Sun Empire, CamelPhat, Luca Agnelli czy Noisecontrollers - to tylko garść szyldów z tegorocznego line-upu!

Beats For Love 2018
Materiały Organizatora


Mimo, że do festiwalu pozostał już niecały miesiąc, lista wykonawców wciąż rośnie! Do muzycznego składu Beats For Love 2018 dołączyli niedawno między innymi londyński duet, twórcy hitów takich jak “”Nobody to love” czy “Changing” - SIGMA! Line-up zasilili także holenderski projekt DJ-ów i producentów Sinister Souls, angielski duet Matrix & Futurebound, który pojawił się także na pierwszej edycji festiwalu, przedstawiciel brytyjskiego reggae Sweetie Irie czy węgierski projekt Beatman & Ludmilla. Nie zabraknie także reprezentantów polskiej sceny - do wcześniej ogłoszonych DJ-a Drivera oraz Cherry aka BreakNtune dołączyli DJ Kuba & Neitan!

Beats For Love 2018
Materiały Organizatora


Do polskiej przedsprzedaży trafiły już jednodniowe bilety na każdy festiwalowy dzień. Sprawdźcie rozpiskę, by nie przegapić najważniejszych występów:

Beats For Love 2018
Materiały Organizatora


ŚRODA (4.7.2018)
Roger Sanchez, ANDY C, Jade, Mindscape, Full Intention, ARIES, Noisecontrollers i inni

CZWARTEK (5.7.2018)
Galantis, Sub Focus, Black Sun Empire, DANNIC, Luca Agnelli, Dj Mad Dog, W.h.a.t.a.m.i i inni

PIĄTEK (6.7.2018)
SIGMA, Matrix & Futurebound, Foreign Beggars, The Upbeats, Teddy Killerz, CamelPhat, Bass Modulators i inni

SOBOTA (7.7.2018)
Alan Walker, Youngr, La Coka Nostra, Brookes Brothers, Nãnci and Phoebe, Deekline i inni

Bilety na Beats For Love 2018 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej. 4-dniowe karnety, wejściówki jednodniowe oraz bilety campingowe i parkingowe znajdziecie na B4L.PL

Beats 4 Love 2018
Materiały Organizatora


Beats For Love
4-7 lipca 2018 / Ostrava, Czechy

BILETY: joyStore
FB: Beats For Love Poland
EVENT: B4L