19-06-2017

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2

Big Freestyle Battle For Dublin 2

DRUGA EDYCJA BITWY FREESTYLE JUZ 17 CZERWCA POD PARTONATEM HIP - HOP KEMP FESTIVAL!!Po raz kolejny w sercu Dublina kultura Hip-Hop, nabierze nowego wymiaru - zbierzemy się pod jednym dachem ku jednej idei - WYRAŹ SIEBIE - Freestyle Battle 1 vs 1.

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2
Materiały organizatora


NAGRODA: 300 EUR + WJAZD NA HIP HOP KEMP!
Prowadzenie: Rufin MC
Dj's: Andrew Funk'B & Laura P


JURY:
- Proceente 
- Wszyscy Obecni
- Te-Tris

GRAFFITI:
Mark 1mc/szo
Beatbox: Audioholix
 
B-boying:
- Crazy Squad
- Dublin City Bboys

Street Dance Show:
4EvaFit.ie


WYSTĄPIĄ:

Te-Tris

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2
Materiały organizatora


Te-Tris to doskonale znany raper i producent, od kilkunastu lat aktywnie obecny na scenie muzycznej. Legendarna postać underground’u, ikona polskiego freestyle’u, autor klasycznych mixtape’ów, wyjątkowych albumów i koncertów nie raz okrzykniętych najlepszym rapowym show w Polsce. Dwukrotny v-ce mistrz WBW, studyjną karierę rozpoczynał wydanym własnym sumptem „Naturalnie EP” w 2004 roku. Jednak oficjalny debiut, długogrający krążek „Dwuznacznie” ukazał się dopiero 5 lat później. Fani ambitnego rapu znad Wisły byli zachwyceni, a idące w sukurs albumowy mixtape’y „Stick2mynameright” i „Shovany” zwróciły oczy i uszy słuchaczy na tego świetnie rokującego rapera z Podlasia. Przebojowy „Lot 2011” otworzył mu drogę do największych hip-hopowych festiwali w kraju i zagranicą, a „Definitywnie” i nagrane wraz z Pogzem „Teraz” ukazały pełny wachlarz możliwości i talentów Chrabina. Rok 2017 to robiący ogromne zamieszanie wśród fanów „Tristape” wypuszczony pod skrzydłami kiełkującego Tetmusic. Fani i krytycy zgodnie okrzyknęli go jednym z najlepszych materiałów rapera, wskazując na przysłowiową „kolejną młodość” i powrót do najwyższej formy. Ten król mikstejpów, to również znana sceniczna bestia. Jego koncerty na długo zostają w pamięci uczestników, a każde miejsce zamienia w show przez duże S. W Dublinie pojawi się razem z młodym, piekielnie utalentowanym raperem i producentem Nerwusem a ich showcase mieszający utwory z płyt z fenomenalnym stylem wolnym, to coś co powinniście koniecznie zobaczyć.

Rufin MC

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2
Materiały organizatora


Świadomy TrueSkool’owiec - mający kontakt i będący w komitywie z reprezentantami wszystkich elementów Kultury Hip-Hop. Animator kultury Hip-Hop na terenie całego kraju.
Jeden z najbardziej utalentowanych eMCe, Mistrzów Ceremoni, raperów freestyle’ujących, posługujących się słowem na bierząco na wielu płaszczyznach. Również jeden z najbardziej utytułowanych. Uczestnik wielu (pierwszych) freestyle rap battles (2002-2005) (wielokrotny zwycięzca, np.: Wwa/Proxima 2002; Zielona Góra/Estrada 2003; Dąbrowa Górnicza/Pub21 2003; WielkaBitwaWarszawska 2003; Wrocław/Kolor 2004; Mazury Hip-Hop Festiwal 2004;…) Także uczestnik poetyckich slam’ów (zwycięzca slamu Wwa/StaraProchoffnia grudzień2004). Obecnie zapraszany jako juror (m.in.: WielkaBitwaWarszawska; Wojna o Zachód; Wojna o Wawel; Bitwa o Bałtyk; BrukFestivalBattle; MazuryHipHopFestival;);

Organizator event’ów z udziałem Hip-Hop’owców (DJ’e, Raperzy, B-boys czyli tancerze Breakdance, malarze Graffiti, Beatbox’erzy) np.: Freestyle Battle Show na Targach Mody Ulicznej w Kielcach; Hip-Hop Koncert ‘Urodziny Grubej Kaśki‘; Freestyle Battle podczas Poznań Game Arena; ‘DźwiękZłam‘; ‘Sunday Fever‘ na Bielanach, a także współorganizator serii imprez pod hasłem ‘Microphone Masters‘.

Laureat ‘Nagrody Kisiel’a‘ w Piasecznie;
Członek ‘Spoko Dzieciak‘- Stowarzyszenie Kultury Młodzieżowej;
Biorący udział w pierwszym Hip-Hop’owym projekcie w Polsce na deskach teatru : ’12 Ławek‘.

Prowadzący/konferansjer/wodzirej imprez przeróżnej treści i odniesienia. W środowisku Hip-Hop’owym i nie tylko. Imprezy klubowe, masowe, zamknięte, przeglądy muzyczne, koncerty - w każdej części Polski (np.: ‘RapSpodPodłogi‘; ‘Ślizgery‘; ‘HipHOPOLE‘; ‘TęczowaAkademiaSkateboardingu‘ UPC&ExtremeChannel; ‘WielkieJołRajd‘; ‘KentakiRapBatalia‘; ‘Microphone Masters‘; ‘Hip-Hop Independent‘ Białystok; ‘Dance Crash‘ EDS; ‘Lublin Battle‘; Outline Colour Festival, Hip-Hop Arena, Redbull iBattle…)
Prowadzący turnieje tańca Breakdance oraz Hip-Hop (m.in.: ‘Warsaw Challenge‘; ‘Break Session International‘; ‘Saturday Break Fever‘; ‘Mazoory Style Connexion‘; ‘Krok Piskiego Stylu‘; ‘Style Crash‘; ‘MyFavouriteBeats2‘; ‘Hip-Hop International Poland‘; …)

Zapraszany, gościnnie freestyle’ujący, rapujący podczas przeróżnych wydarzeń, biorący udział w dyskusjach (również poza środowiskiem stricte Hip-Hop’owym, np.: ‘Orange Prokom Open‘ - Man i Materna w TVP2; ‘Żywiec Na Śniegu‘; ‘Żywiec Beach Bary‘; ‘Pepsi VIP Afterparty‘; ‘Zabawy Językiem Polskim‘ w TVP1; pokaz mody Campus; ‘Dzień Dobry‘ TVN; ‘Kawa czy Herbata‘ TVP1; ‘Qadrans Qltury‘ TVP Wwa; ‘Rytm Miasta‘ TVN Wwa; ‘Red Bull X-Fighters‘; …)

Polski Ambasador Festiwalu HIP-HOP KEMP. Pilot autokaru dla Agencji Joytown;

Proceente

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2
Materiały organizatora


Raper, dziennikarz i freestyleowiec, właściciel wytwórni Aloha Entertainment. Debitancka płyta Proceente ukazała się w 2004 nakładem legendarnego wydawnictwa RRX. Ma na swoim szereg projektów studyjnych: "Szybki Szmal Mixtape" (2005), EmazetProcent "Jedyneczka" (2007), "T.O.A.S.T. Mixtape" (2009), "Galimatias" (2009), "Dziennik 2010" (2010), "ALOHA 40%" (2011), "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape" (2012), "Znaki Zapytania 2 Mixtape", "Zupynalekfisplify" (2014), Proceente & Bleiz "Aloha-Grill" (2015), "Moklok Mixtape" (2015). Proceente współpracował z takimi artystami jak Ortega Cartel / Lavoholics, Szybki Szmal, Numer Raz, W.E.N.A., Ten Typ Mes, Hades, Flint, Muflon, O.S.T.R., czy Jan Nowicki. Wystąpił w filmie Jacka Bławuta „Jeszcze nie wieczór”.
Proceente na scenie występuje równiez jako MC konferansjer. Prowadził największe imprezy w kraju m.in. Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, Hip-Hop Na Żywca w Żywcu, Terrowym Fever w Poznaniu, czy Hip-Hop Arena w Łodzi, czy PROSTO FESTXVAL w Warszawie.
Jest absolwentem Instytutu Dziennikarstwa UW, skończył menadżerskie studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW.
W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ'em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickiem Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).Proceente na scenie występuje równiez jako MC konferansjer. Prowadził największe imprezy w kraju m.in. Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku, Hip-Hop Na Żywca w Żywcu, Terrowym Fever w Poznaniu, czy Hip-Hop Arena w Łodzi, czy PROSTO FESTXVAL w Warszawie.Jest absolwentem Instytutu Dziennikarstwa UW, skończył menadżerskie studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW.
W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ'em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickiem Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).

Andrew Funk’ B

BIG FREESTYLE BATTLE FOR DUBLIN 2
Materiały organizatora


Kiedyś b-boy we własnej osobie, dziś grywa w Irlandii, Polsce , Niemczach (które jak sam mówi “są dla niego drugim domem”) Czechach, Wielkiej Brytanii, a w 2011 roku po raz pierwszy zagrał na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
W 2007 roku wydał mixtape “Let’s get back to the oldschool”, we współpracy z Dj Horbą, którego można było usłyszeć w Kopenhadze, Niemczech, Francji, Białorusi. Jego pasja do muzyki nie pozwala nudzić się na parkiecie!
Miłość do muzyki przejawia się nie tylko w graniu ale również w aktywowaniu kultury hip-hop.
Był pomysłodawcą i współorganizatorem undergrundowych trójmiejskich bboy jamów “Let’s Get Back to the Old School”, które z czasem urosły do rangi krajowej, a także dwóch edycji legendarnych eventów w Trójmieście: “Hip – Hop Summer Jam”. Współtworzył projekt unijny “Soul of Hip – Hop”, a także międzynarodowy event : adidas Orginals Rocks the Floor, czyli festiwal, zawierający takie elemanty jak: Bboy’s i B girl’s battle, przy muzyce granej przez band, street art jam, koncerty oraz beat box show.
W 2008 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie szybko został doceniony przez tutejszą scenę. Przez jakiś czas udzielał się redakcyjnie pisząc artykuły do Flava Dance Magazine, a obecnie jest redaktorem muzycznym Break.pl. Wiosną 2009 roku dołączył do warszawskiej ekipy Funkrockass. Reprezentował również Wild Style Team (w którego skład wchodzili m.in. Dj Horba, Rufin MC, Bboy Kleju). Od 2013 mieszka w Dublinie, gdzie szybko zaklimatyzował się na zielonej wyspie, grając m.in. na imprezach organizowanych przez Chillout Enternainment, Zooteka, Liquid Art czy X-side Music. Jest pomysłodawcą Big Freestyle Battle.

Bilety: 
Przedsprzedaż 
1 Pula (Edycja limitowana): 15€, - Gazeta.ie, link: bilety.gazeta.ie/show/info/430
2 Pula: 18 €
W Dniu imprezy: 20 €. 
ZAPRASZAMY! 

WAZNE!!!

Wszystkich zawodników prosimy o kontakt na koncertydublingigs@gmail.com albo za pomocą wiadomośći na FB Koncery Dublin Gigs
Link do Eventu na Facebook:
https://www.facebook.com/events/464734673870364/