08-08-2018

bilety

Czechy

JAROMER

2100 koron czeskich


JAROMER
..
Czechy

Brutal Assault 2018: nowe zespoły!

Ńa święta organizatorzy Brutal Assault zaserwowali nam kolejną porcję nowych zespołów!

Do składu Brutal Assault dołączają pionierzy death/doomu, brytyjskie PARADISE LOST, klasycy szwedzkiego death metalu UNLEASHED oraz thrashowcy z amerykańskiego EXHORDER. Zobaczycie też NOCTURNUS AD z Mikiem Browingiem, który kontynuuje legendę oryginalnego Nocturnusa!

Duńską szkołę death metalu zaprezentuje NEOCAESAR założony przez muzyków odpowiedzialnych za klasyczne płyty Sinister. Do składu dołączają Finowie z GRAVE PLEASURES grający wcześniej w Beastmilk, progresywne PLINI oraz brutalne UNSANE z Nowego Jorku.

Mroczną awangardę zaprezentują blackmetalowcy z DODECAHEDRON oraz post-hardcorowcy z CELESTE. Mamy też jedną zmianę grindcorowe FULL OF HELL zastąpiło Nails, które wypadło ze składu.


Dostępne są już bilety na Brutal Assault 2018, od czeskiego organizatora na oficjalnej stronie: https://shop.brutalassault.cz/en/tickets, lub przez polskiego dystrybutora, jakim jest Knock Out: https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/101/brutal-assault-2018. W obecnej cenie będziecie mogli je kupić do końca kwietnia 2018.

Wydarzenie odbędzie się po raz 23, jak zwykle w Jaromerze i będzie trwać w dniach 8-11 sierpnia 2018r.

bilety

Materiały organizatora