02-03-2018

game

Kraków

Klub Studio

Start
19:00

120 zł – przedsprzedaż

140 zł – w dniu koncertu


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072 Kraków

Chada wystąpi przed The Game!

2 marca w Krakowie i 3 marca w Warszawie zagra legendarny kalifornijski raper The Game. Kalifornijczyk przyjeżdża do Europy promować nową, prawdopodobnie ostatnią płytę artysty. Na polskich koncertach wspierać Game’a będzie legenda krajowej sceny – Tomasz Chada.

The Game, podczas wiosennych koncertów, będzie promować swój dziewiąty album, zatytułowany „Westside Story”, za którego produkcję ma być odpowiedzialny sam Dr. Dre, nawiązując tym samym do klasyków takich jak „How We Do” czy właśnie tytułowe „Westside Story”.

Wśród gości na nowym albumie pojawią się Kendrick Lamar, Young Thug i Jeremih. The Game wystąpi w Polsce z pełnym zespołem, a podczas bardzo energetycznego występu usłyszymy zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje artysty – od „Hate It or Love It” przez „One Blood” i „Ali Bomaye” po „100”.

Zanim usłyszmy klasyki Kalifornijczyka posłuchamy utworów Tomasza Chady, który właśnie rozpoczyna promocję swojego najnowszego albumu „Recydywista”. Z pewnością nie zabraknie także klasyków Warszawiaka, takich jak, „Na tych osiedlach”, „Jestem tu”, „Raport z rejonu” i wielu innych.

Na koncert zapraszają agencje Knock Out Productions, Big Idea oraz Live2Listen.

THE GAME (USA) hip-hop:
Pochodzi z części Los Angeles, nazywającej się Compton, i ma lat 37, co oznacza, że jako dzieciak obserwował na własne oczy narodziny gangsta rapu z Zachodniego Wybrzeża USA oraz zamieszki w Mieście Aniołów po zabójstwie Rodneya Kinga. Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, jak naprawdę nazywa się The Game, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.
Kariera i sukcesy The Game'a przypadają na XXI wiek i zaczęły się dzięki temu, że jego talent dostrzegł sam Dr. Dre i podpisał z nim kontakt. W 2002 roku ukazał się debiutancki mixtape rapera, zatytułowany "You Know What It Is Vol. 1". Dzięki niemu The Game podpisał papiery z należącą do legendy hip-hopu wytwórnią Aftermath Records. Z jej logo w 2005 roku pojawił się debiutancki album "The Documentary". Numer jeden na "Billboardzie" plus podwójna platyna w USA, katapultowały rapera do mainstreamowej ekstraklasy. Od tej pory żaden jego studyjny album nie dotarł poniżej szóstego miejsca w Ameryce, a jeszcze dwa, "Doctor's Advocate" i "The R.E.D. Album", powtórzyły wyczyn debiutu i zameldowały się na pierwszym miejscu na "Billboardzie".
The Game nie jest grzecznym chłopcem. Miał powiązania z gangami (odmówiono mu za to kiedyś wjazdu do Kanady), parokrotnie stawał przed sądem, był skazany za seksualną napaść. Od kilku lat wymiar sprawiedliwości nie ma z nim jednak wiele wspólnego. W 2016 roku raper wydał płytę "1992", mocno autobiograficzną, wyprodukowaną przez nigeryjskiego producenta Bongo i niemal całkowicie pozbawioną featuringów. Ten materiał The Game będzie promować w Polsce. Poprzednią wizytą w naszym kraju raper był zachwycony. "Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście" – pisał wówczas na Twitterze. Tym razem zapewne napisze coś podobnego.
Sprawdź, jeśli lubisz: N.W.A., 50 Cent, Ice Cube, Dr. Dre, Nas, Snoop Dogg, 2Pac…
http://www.comptongame.com
https://www.facebook.com/thegame
https://www.youtube.com/watch?v=095Jdku7wo8


Zagrają:
THE GAME (USA) hip-hop
+
Chada (Polska) hip-hop

Kiedy: 2 marca (piątek) 2018
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 3 marca (sobota) 2018
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl


Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod

screenshooter