23-01-2018

image01503055200

Kraków

Klub Studencki Kwadrat

Start
20:00

90 zł

100 zł


Klub Studencki Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków

Cradle Of Filth i Moonspell w Polsce: Dokładny plan koncertów

Cradle Of Filth i Moonspell wkrótce wystąpią na trzech koncertach w Polsce. Zapraszamy: 23 stycznia do krakowskiego Kwadratu, 24 stycznia do warszawskiej Progresji oraz dzień później 25 stycznia do gdańskiego klubu B90.

Oto rozkład jazdy zbliżających się koncertów:

KRAKÓW:
17:30 - Drzwi
19:00-20:00 - Moonspell
20:30-... - Cradle Of Filth

WARSZAWA I GDAŃSK:
17:30 - Drzwi
18:30-19:00 - Sacrilegium
19:20-20:20 - Moonspell
20:50-... - Cradle Of Filth

Jednocześnie przypominamy, że koncert w Krakowie został całkowicie wyprzedany. Bilety na koncerty w Warszawie oraz Gdańsku jeszcze w sprzedaży!

CRADLE OF FILTH (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki:
W 2017 roku mija 26 lat odkąd wampiry pod dowództwem Daniego Filtha wypełzły na świat szerzyć śmierć, przemoc, zgorszenie, które podają w formie blackmetalowych, brutalnych utworów nierzadko z elementami gotyckimi i jakby wziętymi z horrorów.
Wydający z siebie nieludzkie odgłosy Dani, jest jedynym muzykiem Cradle Of Filth, pamiętającym jego początki i zarazem głównym autorem przerażających historii w tekstach. Czasem rodzą się one wyłącznie w jego wyobraźni, czasem oparte są na dziełach literackich i historycznych opracowaniach. Jedni uważają popularne Kredki za kicz, ale dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy fanów na świecie wskoczyłoby za nimi w ogień. Oczywiście piekielny.
Za każdym razem, gdy wydaje się, że Cradle Of Filth zaczyna brakować artystycznej mocy, Dani udowadnia, że na skreślanie jego zespołu jest za wcześnie. Tak było w 2015 roku, kiedy ukazał się wysoko oceniony album "Hammer Of The Witches". Elokwentny i piekielnie (jakżeby inaczej) inteligenty Anglik zapewnia, że tym, którym spodobała się wspomniana płyta, jeszcze bardziej spodoba się inspirowana wiktoriańskimi horrorami, dwunasta w studyjnej dyskografii "Cryptoriana – The Seductiveness Of Decay" (premiera 22 września 2017). Właśnie ten materiał, nagrany z gościnnym udziałem Liv Kristine, Kredki będą promować w Polsce.
Sprawdź, jeśli lubisz: Dimmu Borgir, Carach Angren, Graveworm, Fleshgod Apocalypse…
http://www.cradleoffilth.com
https://www.facebook.com/cradleoffilth
https://www.youtube.com/watch?v=DNRIaeg6EyY

MOONSPELL (Portugalia) dark metal, gothic metal:
W swojej ojczyźnie, Portugalii, są bogami. Cztery płyty Moonspell wspięły się tam na szczyt notowania albumów, a "Memorial" pokrył się złotem. Aż tak dobrze w Polsce sobie nie radzą, ale odwiedzają nas od lat i zawsze mogą liczyć na gorące przyjęcie.
Moonspell powstał w 1992 roku, a więc w 2017 obchodzi piękny jubileusz 25-lecia istnienia. Zespół charyzmatycznego i inteligentnego Fernando Ribeiro uczci go nie tylko trasą koncertową, która oczywiście obejmie nasz kraj, lecz również nowym studyjnym albumem "1755". Płyty można się spodziewać na początku listopada.
Grupa zaczynała od black metalu, ale obecnie ich muzyce bardziej przystoją określenia dark metal, gothic metal, czy atmospheric metal. Będą na pewno nowe kompozycje, ale z pewnością nie zabraknie wielkiego metalowego evergreenu "Alma Mater".
Sprawdź, jeśli lubisz: Katatonia, Paradise Lost, Lacuna Coil, Samael, Rotting Christ…
https://www.facebook.com/moonspellband
https://www.youtube.com/watch?v=XoooX3OVGoI

SACRILEGIUM (Polska) pagan black metal:
Jesienią 2017 roku Sacrilegium wspaniale zaprezentował się podczas trasy koncertowej po kraju, którą kapela niezłomnego Suclagusa odbyła w towarzystwie Licha, Thaw i Furii. Rodzima legenda pagan black metalu udowodniła, że jest w doskonałej formie, prezentując nagrania sprzed kilkunastu lat oraz te, które powstały po reaktywacji w 2015 roku.Pochodzący z Wejherowa, powstały w 1993 roku zespół, który stworzył kultowy album "Wicher", tak naprawdę dopiero na trasie w 2017 roku docierał się w aktualnym składzie. Pomimo tego Sacrilegium zrobił wielkie wrażenie na fanach i recenzentach profesjonalizmem, brutalnością oraz znakomitym surowym i jednocześnie klarownym brzmieniem.Wciąż ostatnią pozycją w dorobku Sacrilegium pozostają duża płyta "Anima Lucifera" z 2016 roku oraz wydana przed rokiem trzyutworowa EP-ka "Ritual". Album numer trzy powstaje.
Sprawdź, jeśli lubisz: Sauron, Saltus, Abusiveness, Christ Agony… https://sacrilegium.bandcamp.com
https://www.facebook.com/SacrilegiumOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=GQ2jilX8HtM


Zagrają:
CRADLE OF FILTH (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki
MOONSPELL (Portugalia) dark metal, gothic metal
+
Sacrilegium (Polska) pagan black metal

Kiedy: 23 stycznia (wtorek) 2018
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 24 stycznia (środa) 2018
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 25 stycznia (czwartek) 2018
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety dostępne na:
Warszawa: https://sklep.knockoutprod.net
Gdańsk: www.tickets.soundrive.pl
www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
B90
http://www.b90.pl/
https://www.facebook.com/B90klub

image01503055200