16-11-2016

dinosaour

Warszawa

Klub Stodoła

Start
19:00

70zł


Klub Stodoła
ul. Batorego 10
Warszawa

Dinosaur Pile-Up gościem specjalnym Royal Republic

Brytyjczycy z Dinosaur Pile-Up wystąpią przed Royal Republic 16 listopada, na Open Stage w klubie Stodoła w Warszawie.

Zespół Dinosaur Pile-Up powstał w 2007 roku i z miejsca podbił rockową scenę Wielkiej Brytanii. Niecodzienna nazwa zespołu powstała po seansie „King Konga” w reżyserii Petera Jacksona, w którym spanikowane dinozaury tłoczą się u podnóża góry. Ta scena zapadła w pamięć frontmana Matta Biglanda i dała nazwę nowo utworzonemu zespołowi. Ich muzykę najłatwiej porównać do amerykańskiego college rocka lat 90., o czym będziemy mieli okazję przekonać się podczas koncertu na Open Stage w Stodole.

dinosaour


Royal Republic, szwedzki zespół rockowy z Malmö, ponownie odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej po Europie. Ich debiutancki album z 2010 roku „We Are The Royal” zebrał świetne recenzje wśród krytyków. Brytyjski magazyn rockowy „Kerrang!” określił brzmienie płyty jako „połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid”. Singiel „Tommy-Gun” szybko natychmiast stał się światowym hitem i zajął #1 miejsce na liście przebojów MTV Rock.

Oba zespoły wystąpią 16 listopada na Open Stage w warszawskiej Stodole. Bilety dostępne na www.livenation.plŹródło:materiały organizatora

Powiązane: