03-11-2016


Do każdego utworu z nowej płyty, Metallica nakręci teledysk!

Premiera nowe krążka Metalliki zbliża się wielkimi krokami. Lars Ulrich podgrzewa atmosferę zapowiadając, że do każdego utworu z nowej płyty powstanie teledysk!

Nowy album "Hardwired…To Self-Destruct", który trafi na półki sklepowe 18 listopada 2016 roku, będzie dwupłytowym wydawnictwem, na którym znajdzie się 12 nowych utworów. Lars Ulrich w rozmowie z The Straits Times wyjawił, że do każdego kawałka powstanie klip video!

"Chcemy być aktywni w mediach społecznościowych. To świetna zabawa robić rzeczy, które wszyscy od razu mogą zobaczyć. Trzeba zaakceptować to, jak teraz funkcjonuje świat. YouTube jest największą stacją telewizyjną na świecie, dlatego postanowiliśmy, że dla każdej piosenki powstanie teledysk." - mówi perkusista Metalliki. "Patrząc z praktycznej strony, kręcenie 12-stu teledysków jest trochę szalone, szczególnie, że starasz się promować swój album gdzie tylko się da, a jednocześnie nie chcesz, aby doszło do wycieku. To szalone, ale również zabawne." - dodaje Ulrich.

Do tej pory Metallica opublikowała trzy utwory: "Hardwired", "Moth Into Flame" i "Atlas, Rise", które możecie posłuchać poniżej:

"Moth Into Flame"
Atlas, Rise!
Hardwired
Źródło: Metal Hammer