21-04-2016

black sabbath bilety

Dodatkowa pula biletów na Black Sabbath

2 lipca w TAURON Arena Kraków legendarny zespół Black Sabbath zagra ostatni koncert w Polsce. Bilety na to wydarzenie są od dawna wyprzedane. W związku z tym Live Nation uruchomił sprzedaż dodatkowych biletów.

Pożegnalna trasa Black Sabbath cieszy się olbrzymim zainteresowaniem a bilety na koncert w Polsce rozeszły się w błyskawicznym tempie! W odpowiedzi na prośby fanów Live Nation uruchomił dodatkową pulę biletów z ograniczonym widokiem.

Ozzy Osbourne, Tony Iommi i Geezer Butler zamykają ostatni rozdział niesamowitej historii Black Sabbath:Przed Black Sabbath na scenie zobaczymy także amerykańską grupę Rival Sons. „Trudno mi uwierzyć w to, że będziemy występować w towarzystwie takiej legendy. To nam niezwykle pochlebia. Dziękujemy Black Sabbath” – powiedział Jay Buchanan, wokallista Rival Sons. „Nie moglibyśmy być bardziej zaszczyceni i podekscytowani” – dodaje gitarzysta Scott Holiday.

Jeśli chcesz zostać częścią spektakularnej trasy legendarnej grupy heavy metalowej, a nie zdążyłeś kupić biletu – teraz masz szansę!

Bilety od 249 zł dostępne na www.LiveNation.pl.

Źródło:materiały organizatora