16-05-2016

ursynalia

Dwa nowe zespoły na Ursynaliach

Znamy kolejnych wykonawców, którzy zagrają podczas Ursynaliów. Impreza odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na terenie kampusu SGGW w Warszawie.

Do składu tegorocznej edycji Ursynalia Warsaw Student Festival dołącza punkrockowy zespół KSU, który zagra 3 czerwca na Głównej Scenie.

Choć organizatorzy zapewniają, że impreza nie zamieniła się w reggae festiwal, to ogłosili kolejnego artystę który wykonuje muzykę reggae/ska. Jest nim Cała Góra Barwinków, którzy wystąpią 4 czerwca na Głównej Scenie.

ursynalia


Cała Góra Barwinków


Bywalcy wielu festiwali, grali między innymi na Open'erze w Gdyni i dwukrotnie na Woodstocku! Ich znakiem rozpoznawczym jest rozbudowana sekcja dęta i chwytliwe melodie. Zespół należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae.

cgb


KSU


Legenda Bieszczad oraz legenda rocka – podczas tego koncertu zgromadzona pod sceną publiczność znów zatańczy w rytmie pogo. Od ponad trzech dekad trzymają w garści punkrockową polską scenę. Główną osią składu jest Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk, wokalista oraz gitarzysta zespołu. Mimo wielu zmian składu zespołu, wypracowali sobie charakterystyczny styl, który zbliża ich do szeroko pojętego rocka. 11 albumów studyjnych oraz niepisani królowe polskich nagrań bootlegowych – czeka nas naprawdę żywiołowy koncert!Dotychczas ogłoszeni wykonawcy: Vavamuffin, Farben Lehre, Power Play, Grizzlee/Dryskull, Tabu.

Źródło:materiały organizatora