12-08-2016

beach party

Energylandia zaprasza na Beach Party

Beach Party, sportowe samochody i ekstremalne sporty wyczynowe w Energylandii już w ten weekend!

W długi sierpniowy weekend w Energylandii aż trzy wspaniałe imprezy, na które warto się wybrać! Już w sobotę 80’s Superstars Festival.

W niedzielę w nowopowstałej strefie wodnej Water Park odbędzie się Beach Party, impreza, która będzie towarzyszyć II edycji NIGHT CAR MEETING. Podczas tego wydarzenia w specjalnie wydzielonej strefie VIP będzie można podziwiać wyjątkowo podrasowane samochody. Tej nocy nie zabraknie klubowych brzmień! Imprezę nakręcą DJ’e z ENERGY 2000 w Przytkowicach i Katowicach.
Bilety w przedsprzedaży dostępne są za 29 zł -> www.bilety.energylandia.pl/beachparty
W dniu imprezy koszt biletu wyniesie 39 zł.

beach party


Poniedziałek 15 sierpnia to dzień dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych, w szczególności zaś wyczynowej jazdy na motocyklu. Do Energylandii zagości Artur Puzio – mistrz Polski FMX, który zaprezentuje salta na wysokości 12 metrów oraz odległości 32 metrów! Wysoka adrenalina i moc ekstremalnych wrażeń gwarantowana! A to wszystko w ramach imprezy towarzyszącej EXTREME FESTIVAL, w której wziąć udział może każdy gość Energylandii w ramach biletu wstępu do Parku.Wydarzenie Beach Party & Night Car Meeting - facebook: www.fb.com/events/1715509732014716/
Wydarzenie Extreme Fetiavl - facebook: www.fb.com/events/589339661248439/
oraz na stronie internetowej Parku Rozrywki: www.energylandia.pl
Patronat medialny imprezy Extreme Festival: Telewizja Silesia TVS oraz Radio Piekary.

Źródło:materiały organizatora