10-11-2017


Fismoll kolejnym gościem specjalnym Anity Lipnickiej & The Hats

Poznaliśmy trzeciego gościa specjalnego warszawskiego koncertu Anity Lipnickiej & The Hats! Oprócz Tomka Makowieckiego oraz Ralpha Kaminskiego na scenie pojawi się także Fismoll. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Koncert odbędzie się 17 listopada, w dniu premiery najnowszego albumu Anity Lipnickiej. Bilety dostępne w sprzedaży.

Arkadiusz "Fismoll"; Glensk - kompozytor, producent muzyczny, autor tekstów, aranżer. Zadebiutował w roku 2013 płytą "At Glade", która pokryła się złotem. Oprócz działalności stricte muzycznej współpracował z takimi muzykami jak: Anita Lipnicka, Mietek Szcześniak, Ten Typ Mes, Joan, itd, jako operator, montażysta, Director Of Photography na planach zdjęciowych klipów. Od początku swojego życia związany z poznańskim Dębcem, który nazywa "wielkim domem". - Prywatnie jaki jestem? Trochę prostak, trochę śmieszek. Trochę się odnajduję i trochę gubię. Żyję. Kocham ludzi. I to wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Nic ciekawego – przyznaje skromnie Fismoll.

Podczas premierowego występu Anity Lipnickiej w Stodole publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję usłyszeć jako pierwsza nowe piosenki z najnowszej albumu artystki „Miód i dym” w wersji koncertowej . 17 listopada w Stodole nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej, chociażby z niezapomnianego, grudniowego koncertu w 2016 r.