07-07-2016

Jarocin

Jarocin

240.00 PLN (karnet)


Jarocin
..
Jarocin

Five Finger Death Punch wyrusza w trasę promującą "Got Your Six".

Amerykańska formacja Five Finger Death Punch, jedna z zagranicznych gwiazd Jarocin Festiwal 2016, zdradziła szczegóły międzykontynentalnej trasy koncertowej, promującej album „Got Your Six”. Już za kilka tygodni muzycy rozpoczną światowe tournée, w ramach którego zagrają w Australii, Ameryce Północnej oraz Europie.

W połowie kwietnia popularna amerykańska grupa z Los Angeles rozpocznie międzykontynentalną trasę koncertową, promującą wydany we wrześniu 2015 album "Got Your Six", szósty studyjny krążek grupy, prezentujący 12 utworów utrzymanych w stylistyce heavy metalu oraz hard rocka. Jak oceniają sami muzycy, najnowsza płyta jest najlepszym wydawnictwem w ich dotychczasowym dorobku.


- Gdyby ktoś poprosił mnie o podsumowanie, jaki jest zespół Five Finger Death Punch, odpowiedziałbym, że wszystko, co potrzebuje wiedzieć o nas, znajdzie na najnowszym krążku."Got Your Six" to dotąd nasze najlepsze wydawnictwo. Każdy człowiek jest niczym Doktor Jekyll i pan Hyde, o czym śpiewamy w jednym z singli. Każdy z nas ma kilka osobowości, bez względu na to jak cywilizowani i wyrafinowani sądzimy, że jesteśmy. Jeśli odważycie się przyjrzeć sobie bardzo uważnie, odkryjecie gdzieś bardzo głęboko w sobie demona. Być może okoliczności jeszcze go z was nie wydobyły, ale uwierzcie mi, że tam jest" - tak najnowsze wydawnictwo podsumował Ivan Moody, wokalista 5FDP.Album zdążył zyskać już wiele pozytywnych recenzji, również w naszym kraju. Jak oceniają eksperci, mamy w tym przypadku do czynienia z płytą, która usatysfakcjonuje słuchaczy oczekujących od heavy metalu również pokaźnej dawki dobrej zabawy.

Jak dotąd, w ramach światowej trasy promującej „Got Your Six”, Ivan Moody, Zoltan Bathory, Jeremy Spencer, Jason Hook oraz Chris Kael zaplanowali 5 koncertów w Australii (Perth, Hindmarsh, Melbourne, Sydney oraz Boondall), aż 9 w Stanach Zjednoczonych (Fort Myers, Jacksonville, Evansville, Grand Rapids, Concord, Pittsburgh, Columbus, Schaghticoke oraz Pryor), a także 7 występów w Europie (Szwecja, Finlandia, Niemcy, Czechy, Austria, Norwegia oraz Polska). W ramach wizyty w naszym kraju już w lipcu muzycy z Five Finger Death Punch zagrają na scenie wydarzenia Jarocin Festiwal 2016.


Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Imprezę zorganizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka w Jarocinie. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się m.in. formacje: Slayer, TSA, Farben Lehre oraz Luxtorpeda. Trzydniowe karnety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.