17-08-2017

Hip Hop Kemp 2017

HIP HOP KEMP 2017

Najbardziej uznana impreza hip-hopowa w środkowej Europie powraca po raz szesnasty do czeskiego Hradec Králové! Tegoroczna edycja festiwalu Hip Hop Kemp wystartuje 17 sierpnia i na trzy dni zamieni teren dawnego lotniska wojskowego w rapową mekkę Starego Kontynentu.Hip Hop Kemp 2017
Materiały organizatora


Tutejsza scena główna od lat zachęca najgorętszymi nazwiskami rap biznesu zza oceanu. Lista legend, które na przestrzeni lat pojawiały się na głównej scenie festiwalu jest równie tłusta i smaczna jak legendarne już langosze z Kempowych budek. Podczas poprzednich edycji na czeskiej scenie pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Yelawolf, Mobb Depp, Mos Def, Ghostface Killah, Macklemore czy Method Man, nie brakuje także reprezentantów polskiej sceny hiphopowej. Nocami, gdy spragnieni dalszych wrażeń festiwalowicze rozchodzą się do imprezowych bunkrów, swoje sety serwują dla nich najbardziej vibe'owi DJ'e tej planety.

Hip Hop Kemp 2017
Materiały organizatora


Skład tegorocznej edycji powiększa się w każdy piątek, a line-up HHK 2017 zasilili już między innymi: Common, Quebonafide, Jeremy Ellis, Jedi Mind Tricks, Oddisee & Good Compny, Main Source, Grammatik, Pro8l3m, W.E.N.A. x Sarius, Ten Typ Mes & Liveband, D.I.T.C., Prago Union, Apollo Brown & Skyzoo, Little Simz czy Rejjie Snow.

Ale Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.

Hip Hop Kemp 2017
Materiały organizatora


Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk
Hip Hop Kemp
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 17-19 sierpnia 2017 (czwartek-sobota)
+ 16 sierpnia 2016 (oficjalny środowy warm-up)
FB: www.fb.com/HipHopKempPL
BILETY: www.joyStore.pl/HHK
EVENT: bit.ly/HHK-2017-PL


Info: www.hhk.pl
Instagram: www.instagram.com/hhk.pl
Snapchat: www.snapchat.com/add/hiphopkemppl
Youtube: www.youtube.com/hiphopkemppl


Źródło: Joytown