02-02-2019

Kraków

Klub Studio

Start
18:00

od 130 zł

do 195 zł siedzące na balkonie


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072 Kraków

Ivar Bjørnson & Einar Selvik w Krakowie.

Po dużym sukcesie projektu Skuggsjá, Ivar Bjørnson (Enslaved) oraz Einar Selvik (Wardruna) kontynuują cały czas współpracę pod nazwą Hugsjá. Splatając tradycyjne i nowoczesne dźwięki oraz instrumenty, obydwaj muzycy zapraszają słuchaczy na szczególną podróż między dawną historią a współczesnością.

Na początku przyszłego roku Ivar Bjørnson i Einar Selvik wyruszą w krótką trasę po Europie w ramach której będą wykonywać na żywo muzykę nagraną w ramach projektów Skuggsjá oraz Hugsjá. Wspólnie z Ivarem i Eninarem na scenie pojawią się Iver Sandøy (perkusja, drugi wokal), Håkon Vinje (klawisze) oraz Silje Solberg (skrzypce Hardanger).
Ivar oraz Einar wystąpią również w Krakowie, w Klubie Studio, 2 lutego 2019 r.

Bilety na koncert w sprzedaży online będą dostępne od piątku, 2 listopada.

Bilety kolekcjonerskie w dystrybucji od przyszłego tygodnia.
Ivar Bjørnson i Einar Selvik o trasie: “To nowy etap naszej wspólnej podróży. Najpierw wspólnie komponowaliśmy, potem występowaliśmy na festiwalach i wydawaliśmy albumy. Teraz wreszcie zabieramy naszą muzykę w trasę, aby występować na żywo przed publicznością w kilku krajach europejskich. Bardzo cieszymy się na tą okazję – i jesteśmy wdzięczni za olbrzymie wsparcie, bo dzięki niemu wszystko to stało się możliwe”.

19.00 - drzwi
20.00 - początek koncertu

Ceny biletów:
- 130 zł (przedsprzedaż pierwsza pula)
- 150 zł (przedsprzedaż druga pula)
- 160 zł (w dniu koncertu)
- 195 zł (siedzące na balkonie)