11-11-2016

J

Kraków

Tauron Arena Kraków

Start
18:00

od 195zł do 1000zł


Tauron Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
Kraków

JUSTIN BIEBER Startuje otwarta sprzedaż biletów

Startuje otwarta sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera! Do kupienia również album „Purpose”.

Publiczna sprzedaż biletów na jedyny polski koncert Justina Biebera rozpocznie się dziś (czwartek) o godz. 10:00. Do dystrybucji trafią bilety wszystkich kategorii cenowych, w niektórych przypadkach w bardzo limitowanych ilościach. Fani będą mogli nabyć również najnowszy album gwiazdora - „Purpose”. Z uwagi na rekordowe zainteresowanie koncertem Kanadyjczyka, wszyscy chętni powinni pośpieszyć się z zakupem wejściówek!

Ceny biletów wahają się od 195zł za trybuny boczne z ograniczonym widokiem aż do 1 000zł Diamond Circle.We wrześniu 2016 Justin Bieber rozpocznie europejską część trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Purpose”. W ramach tournee zatytułowanego "Purpose World Tour 2016" artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech, Skandynawii oraz oczywiście w Polsce. Koncert, na który czekają tysiące polskich Beliebers, odbędzie się 11 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

< blockquote >- O skali emocji, jakie wzbudza przyszłoroczny koncert Justina Biebera, najlepiej świadczy gigantyczne zainteresowanie zakupem biletów w przedsprzedaży, która wystartowała 11 grudnia. Pomimo bogatego doświadczenia w organizacji koncertów międzynarodowych gwiazd, ciężko wskazać nam artystę, który rodziłby wśród fanów aż takie emocje. Mamy do czynienia z prawdziwym fenomenem i cieszymy się, że po raz kolejny możemy spełnić marzenia polskich Beliebers. – przyznał Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Biebera w Krakowie.

Publiczna sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera rozpocznie się dziś (17 grudnia), o godz. 10:00. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com, przy każdym zamówieniu będzie można zakupić najnowszą płytę Justina Biebera, „Purpose” (PL), dostępną w promocyjnej cenie 35 zł. Album będzie dostępny wyłącznie przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 Justin Bieber wystąpi w Polsce

Powiązane: