12-11-2016

Szczecin

Azoty Arena

Start
19:00

od 150zł


Azoty Arena
...
Szczecin

Katie Melua powraca na trzy koncerty do Polski.

Katie Melua powraca do Polski na 3 koncerty w listopadzie. Tym razem obok regularnego zespołu towarzyszyć jej będzie po raz pierwszy 23 osobowy żeński chór z Gruzji!

Jeden z najbardziej popularnych głosów współczesnej sceny muzycznej. Artystka ma w naszym kraju rzeszę oddanych fanów. Katie Melua to brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji. W wieku 15 lat wygrała konkurs wokalny organizowany przez jedna z brytyjskich stacji telewizyjnych. Debiutancki album Call Off The Search ukazał się w

2003 roku. Dwa lata później do sklepów trafił krążek Piece by Piece, ktory okazał się wielkim międzynarodowym sukcesem dzięki utworom Nine Million Bicycles oraz Spider's Web. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała dotychczas 6 albumów studyjnych (większość z nich wielkokrotnie platynowych), kilka koncertowych, a jej utwory weszły na dziesiątki płyt składankowych. Odniosła wielki sukces komercyjny i ma... wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej – jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Przekazała zyski ze sprzedaży singla "Spider's Web" na rzecz potrzebujących. Publicznie odcina się od nadętego show bussinessu oraz pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. Innym przykładem jest nagranie coveraLouisa Armstronga - "What A Wonderful World" z którego wpływy przekazała narzecz Czerwonego Krzyża.Katie Melua powraca do Polski na 3 koncerty w listopadzie. Tym razem obok regularnego zespołu towarzyszyć jej będzie po raz pierwszy 23 osobowy żeński chór z Gruzji!

KATIE MELUA & The Gori Women's Choir
Szczecin, 12 listopada, Azoty Arena
Wrocław, 13 listopada, Hala Orbita
Toruń, 14 listopada, Toruń Arena

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl