29-07-2016

Live Nation Kraftwerk koncert 3-D, Opera Leśna w Sopocie, 29 listopada 2016.

Sopot

Opera Leśna

Start
19:00

od 199zł


Opera Leśna
..
Sopot

Kraftwerk wracają do Polski z koncertem 3-D.

Ich kompozycje, w których użyte zostały innowacyjne techniki, syntetyczne głosy i skomputeryzowane rytmy, miały ogromny, międzynarodowy wpływ na niemalże wszystkie gatunki muzyczne: od electro po hip hop, przez techno do synthpopu.

Po ogromnym sukcesie koncertu w Krakowie Kraftwerk wystąpią w Sopocie. Bilety na krakowski koncert, który odbył się 4 grudnia 2015 roku w ICE Kraków, rozeszły się w zawrotnym tempie i zespół zagrał dla wypełnionej po brzegi sali. Tym razem Kraftwerk ze swym niezwykłym koncertem 3-D wystąpi w Operze Leśnej w Sopociejuż 29 listopada 2016 .

Multimedialny projekt Kraftwerk został założony w 1970 roku przez Ralfa Hütter i Floriana Schneidera. Kraftwerk zdobył międzynarodowe uznanie dla swoich rewolucyjnych, elektronicznych pejzaży dźwiękowych. Stali się rozpoznawalni dzięki swoim muzycznych eksperymentom z robotyką i innymi technicznymi innowacjami. Ze swoja wizją przyszłości Kraftwerk stworzył ścieżkę dźwiękową dla cyfrowej ery XXI wieku.

W swoich występach na żywo, Kraftwerk – w składzie: Ralf Hütter, Henning Schmitz, Fritz Hilpert, Falk Grieffenhagen – pokazują wiarę w zasługi zarówno ludzi, jak i maszyn.

Bilety na koncert KRAFTWERK 3-D w Operze Leśnej w Sopocie 199 zł trafią do sprzedaży w poniedziałek, 11 stycznia o 10.00 na www.LiveNation.pl .