18-09-2019

Warszawa

Hydrozagadka

Start
19:00

70/80 zł


Hydrozagadka
11 listopada
Warszawa

Kris Barras Band prezentuje nowy album

Kris Barras świętuje dziś premierę swojego najnowszego albumu "Light It Up". Album „Light It Up" został wydany w piątek, 13 września, nakładem wytwórni Mascot Label Group. Na krążku znalazło się trzynaście premierowych utworów, w tym single, takie jak: „Vegas Son", „What You Get" czy „Ignite (Light It Up").

Posłuchaj nowej płyty Kris Barras Band – „Light It Up":
https://open.spotify.com/album/2MofpH5ZRvvVjF8M...

Kriss Barras będzie promować swój nowy album m.in.: na koncertach w Polsce! Gitarzysta wystąpi z zespołem 18 września w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 19 września w krakowskim Zaścianku.

Bilety na koncerty można przez cały czas zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

KRIS BARRAS BAND (Wielka Brytania) blues, rock:

Jeżeli ktoś gra na scenie razem z legendarnym Billym F. Gibbonsem z ZZ Top, to wiedz, że nie jest to byle kto, można napisać, parafrazując słynny cytat z pewnego duchownego. A Kris Barras miał tę sposobność. Ze sceną zaznajomiony był od małego, a z czasem rozwinął w sobie miłość do bluesa, rocka i połączenia tych gatunków oraz nauczył się tak świetnie -tworzyć taką muzykę, że w 2017 roku znalazł się wśród nominowanych magazynu "Total Guitar" do tytułu "Bluesowego Gitarzysty Roku" i znalazł się w gronie czołowych 15 gitarzystów bluesowych świata według serwisu Music Radar.

Kris Barras nie jest obcy polskim fanom bluesowego grania na gitarze. Anglik wśród swoich sukcesów w biografii wymienia między innymi występ na festiwalu Rawa Blues. Może się również pochwalić tym, że wykładał na Academy of Music and Sound oraz redagowaniem swojej kolumny na łamach magazynu "Blues Matters". Kris jest poza tym fanem MMA, trenuje i potrafi solidnie przyłożyć. Do Polski Barras przyjedzie z towarzyszeniem zespołu, w którym są: Elliott Blackler (gitara basowa), Will Beavis (perkusja) i Josiah J Manning (klawisze). Panowie będą promować wydaną w marcu 2018 roku płytę "The Divine And Dirty", która zawiera porcję kapitalnego, soczystego, mającego świetny drive blues rocka.

Sprawdź, jeśli lubisz: Joe Bonamassa, Kenny Wayne Shepherd, Gary Moore, Stevie Ray Vaughan, Eric Johnson, Black Stone Cherry...

https://www.krisbarrasband.com
https://www.facebook.com/krisbarrasband
https://www.youtube.com/watch?v=lqeAWp6aGJs


Zagrają:
KRIS BARRAS BAND (Wielka Brytania) blues, rock

Kiedy: 18 września (środa) 2019
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 19 września (czwartek) 2019
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod