16-01-2016

Warszawa

Torwar

Start
18:00

od 189zł


Torwar
Łazienkowska
Warszawa

MANOWAR – NIEZBĘDNIK KONCERTOWY

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem Manowar, który obędzie się 16 stycznia w hali Torwar w Warszawie.

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20:30. Przy okazji koncertu Manowar nie będzie supportu.

Parkingi przy hali:
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking bezpłatny ok. 50 miejsc.

Dojazd:
Na teren Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar najlepiej dojechać komunikacją miejską. Do przystanku Rozbrat: 107, 138, 143, 159, 162, 182, 187, 188, 502, 520, N33, N83. Do przystanku Torwar: 138, 141, 151, 155, 171, 182, 188, 185, N25, N75. Godziny odjazdów są dostępne na stronie: www.ztm.waw.pl.

Zakup biletów w dniu koncertu:
W dniu koncertu będzie można nabywać bilety od godziny 10:00 – w kasach hali Torwar oraz na stronie www.eventim.pl , Ticketpro.pl, eBilet.pl.

Osoby niepełnosprawne:
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

Gastronomia na koncercie:
Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie:
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert:
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne:
Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne:
Podczas trwania koncertu Manowar w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

Bankomaty:
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia:
Szatnia ulokowana będzie w holu głównym. Szatnia będzie odpłatna, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety:
Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalne pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić m.in.: koszulki, bluzy, torby, kubki oraz płyty.Więcej informacji o koncercie znajdziecie w artykule: "Manowar wystąpi w Polsce!" oraz na stronie organizatora prestigemjm.com.

Wydarzenie na Facebooku: Gods And Kings World Tour 2016 - MANOWAR live @ Torwar Hall – Warsaw, Poland.