27-11-2015

 Maybeshewill

Maybeshewill na dwóch koncertach w Polsce

Agencje P.W. Events i Go Ahead mają przyjemność zaprosić na dwa ostatnie koncerty w Polsce brytyjskiej formacji Maybeshewill. Ten post-rockowy kwintet jest już bardzo dobrze znany polskim fanom, a w 2016 roku jego muzycy postanowili udać się w swoją ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. Brytyjczycy pojawią się 17.03 w warszawskiej Hydrozagadce i 18.03 we wrocławskim Firleju, aby podsumować swój 10-letni okres działalności i pożegnać się godnie z fanami!

 Maybeshewill

„Kiedy zaczynaliśmy ten zespół ponad dziesięć lat temu był to tylko projekt z sypialni, a tak naprawdę nigdy nie wyobrażaliśmy sobie gry na żywo. Każda kolejna, mała rzecz, jaką osiągaliśmy od tamtego czasu była zarówno zaskoczeniem, jak i niesamowitym bonusem. Pięciu z nas spędziło ostatnie kilka lat na wycieczce po świecie, odwiedzając wiele niesamowitych miejsc i poznając jednych z najlepszych ludzi, jakich moglibyśmy sobie wyobrazić do spotkania, zarówno na scenie, jak i poza nią. Szansa na to, żeby robić to, co robiliśmy przez większość naszego dorosłego życia, była jak życie w jakimś szalonym śnie, ale ostatecznie trzeba wrócić do rzeczywistości. Wydaje mi się, że właśnie teraz to robimy.” – komentują Brytyjczycy.

„Pomyśleliśmy o nazywaniu tego przerwą albo właśnie mówieniu, że pewne sprawy są ponad, jeśli jednak jesteśmy szczerzy całkowicie od początku, to nie możemy zmuszać się do położenia naszych stóp stanowczo w którymkolwiek obozie. Są liczne osobiste powody, dla niektórych z nas, dlaczego to musi się zdarzyć. Dla innych jestem pewny, że woleliby kontynuować, ale natura zespołu oznacza, że musisz znaleźć rozwiązanie, które odpowiada każdemu i to jest to, co robimy tutaj. Dlatego zdecydowaliśmy, że będą to nasze ostatnie koncerty.” – tak zapowiedzieli pożegnalną trasę muzycy.

MAYBESHEWILL - The Last Tour
17.03, godz.19:00
Hydrozagadka, Warszawa
Bilety:
40 – http://pwevents.pl/pl/bilety,1,307.html
45 – Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Kupbilet.pl
50 – w dniu koncertu

MAYBESHEWILL - The Last Tour
18.03, godz.19:00
Firlej, Wrocław
Bilety:
40 – http://pwevents.pl/pl/bilety,1,306.html
45 – Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Kupbilet.pl, Rocky Shop
50 – w dniu koncertu


Powiązane: