26-08-2017

mm

Wałbrzych

Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki

55 zł

75 zł


Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Ul. Wysockiego 29
Wałbrzych

Metal Mine Festival 2017 - oficjalny plakat i zamknięty skład.

Przedstawiamy Wam finalny plakat festiwalu i ujawniamy trzy kolejne zespoły, które zamykają skład Metal Mine Festival 2017.

DOOMAS to zespół ze Słowacji, muzykę którą tworzą określają sami jako Melodic Dark Doom Metal. Zespół F.A.M to przedstawiciel gatunku Death/Grindcore, w 2016 roku ukazała się ich druga płyta "Human Cargo", album zawiera 14 utworów poruszających się w obrębie death metalu i grindcor'a przyprawionych spora dozą kontrolowanego szaleństwa!!! ETERNAL DEFORMITY - to zespół, który aktywnie działa od 1993 roku. Na swoim koncie maja siedem albumów w 2016 roku wydali bardzo dobrze przyjęty album "No Way Out". Przypominamy że w tym roku na naszej scenie wystąpi 10 zespołów, w tym trzy główne prezentujące różne nurty muzyki metalowej SEPTICFLESH. FURIA oraz ACID DRINKERS. Oprócz nich zagrają Obscure Sphinx, In Twilight's Embrance, Doomas, Eternal Deformity, Antigod, F.A.M i Veal. Mamy nadzieję że każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie i pojawicie się licznie 26 sierpnia na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Mamy dla Was też informacje o biletach:
Sprzedaż biletów na Metal Mine Festival 2017 rusza 10-go maja o godzinie 12.00, będą one dostępne w systemie TICKETPRO oraz w sieci sklepów Media Markt, EMPiK, Saturn.

Ceny biletów:
Do 28-go maja 55 zł/ 65 zł do 25-go czerwca/ 70 zł do 13-go sierpnia/ 75 zł od 14-go sierpnia.

Bilety kolekcjonerskie wprowadzimy do sprzedaży pod koniec maja, będą one dostępne w punktach sprzedaży:

Wałbrzych - Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki, kasy Welcome Center.
Wałbrzych - Pasaż Tesco, Biuro Usług Turystycznych Jolka.
Wałbrzych - Kiosk z prasą Piaskowa Góra.
Jelenia Góra - DEMO Paweł Drankowski ul. Cieplicka 107/7
Wrocław - Rock Shop - Rynek, D.H. Feniks, IV Piętro - prawa strona.

mm