15-12-2017

MGLA

Warszawa

Klub Progresja Music Zone

Start
17:00

Klub Progresja Music Zone
Fort Wola 22
Warszawa

Mgła dołącza do składu Merry Christless

Do składu grudniowego wydarzenia Merry Christless dołącza Mgła! Koncert odbędzie się 15 grudnia w warszawskim klubie Progresja. Przypominamy, że gospodarzem imprezy jest wcześniej już ogłoszony Behemoth.

Wkrótce potwierdzimy kolejne zespoły, które dołączą do koncertowego line-up Merry Christless. W sierpniu poznamy cały skład oraz rozpoczniemy przedsprzedaż biletów.


BEHEMOTH (Polska) death metal, black metal, death/black metal:
Dokładnie 10 czerwca 2017 roku Nergal skończył 40 lat. W minionej dekadzie swojego życia osiągnął tyle, ile nie udało się żadnemu muzykowi ze sceny ekstremalnego metalu. Z Behemoth wdarł się na listę "Billboardu" ("The Satanist" dotarł na niej do 34. miejsca), zdobył szacunek fanów na całym świecie, wraz z kolegami dorobił się statusu, który sprawia, że na plakatach renomowanych festiwali nazwa kapeli pisana jest bardzo dużą czcionką.
W Polsce Nergal jest celebrytą, kojarzonym nawet przez tych, którzy o metalu nie mają pojęcia, a także biznesmenem z sukcesami na koncie. Wspomniany album "The Satanist" oraz wcześniejszy "Evangelion" osiągnęły pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju. Projektem Me And That Man Nergal udowodnił, że nie boi się wyzwań, a jego muzyczna erudycja wykracza daleko poza metalowe dźwięki.
W lipcu 2017 wraz z Inferno, Orionem i Sethem będzie supportować na trasie po USA legendarnego Slayera, co jest wielką nobilitacją dla każdej metalowej kapeli. Parę miesięcy później, w grudniu, Behemoth zagra wyjątkowy koncert, którym wprowadzi fanów w "świąteczny" nastrój. Cudzysłów jak najbardziej uzasadniony, jeśli dodać, że występ odbędzie się pod hasłem "Merry Christless"… Tak, znana jest "miłość" Nergala do dominującej w Polsce religii oraz jego zamiłowanie do wsadzania kija w mrowisko. Jednak bardziej lider Behemoth lubi dawać widowiskowe show i tego się przede wszystkim spodziewajcie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Morbid Angel, Krisiun, Nile, Vader, Suffocation...
http://behemoth.pl
https://www.facebook.com/behemoth
https://www.youtube.com/watch?v=SnTL1L8a6YI

MGŁA (Polska) black metal:
http://www.no-solace.com
https://www.facebook.com/mglaofficial
https://www.youtube.com/watch?v=TvGPAVTYfXI


Zagrają:
BEHEMOTH (Polska) death metal, black metal, death/black metal
+
Mgła (Polska) black metal


Kiedy: 15 grudnia (piątek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Organizator: Knock Out Productions


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod