18-04-2016

paddy kelly w polsce

Michael Patrick Kelly zaśpiewa w Warszawie i Krakowie!

We wrześniu 2016 Michael Patrick Kelly – członek legendarnego zespołu The Kelly Family - odwiedzi Polskę w ramach swojej solowej trasy Human Club Tour.

8 września 2016 roku Michael Patrick Kelly zaśpiewa w warszawskim klubie Stodoła na Open Stage. Natomiast 9 września wystąpi w klubie Rotunda.

Kto choć raz miał okazję usłyszeć na żywo tego wyjątkowego wokalistę, ten wie jak niesamowita atmosfera panuje na jego koncertach. Michael Patrick Kelly to niezwykle utalentowany, charyzmatyczny artysta, który swoim głosem potrafi oczarować nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Wokaliście towarzyszyć będzie grupa uzdolnionych muzyków, którzy zapewnią niepowtarzalne aranżacje utworów. Podczas tego niezapomnianego wieczoru nie zabraknie zarówno poruszających ballad, jak i energetycznych piosenek w rockowym stylu. Pozwólcie się porwać w tę magiczną muzyczną podróż, a zapewniamy, że będą to niezwykłe chwile, które na długo pozostaną w waszej pamięci.

Michael Patrick Kelly
8 września 2016 - Warszawa, klub Stodoła - OPEN STAGE
9 września 2016 - Kraków, Rotunda Centrum Kultury

Bilety w cenie 150 zł.

Bilety do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10) oraz na www.stodola.pl i www.eventim.plŹródło:materiały organizatora

Powiązane: