22-07-2016

Mighty Sounds

Tábor Tabor (Czechy)

Tábor Tabor (Czechy)

Start
12:00

235zł karnet 3-dniowy


Tábor Tabor (Czechy)
...
Tábor Tabor (Czechy)
Czechy

Mighty Sounds 2016 – ostatnie dni na zakup biletu!

Tylko do wtorku (19 lipca) macie jeszcze szansę zamówić swoje festiwalowe bilety na 12. edycję czeskiego festiwalu w klimacie punk, ska i reggae - Mighty Sounds!

Bilety w polskiej przedsprzedaży dostępne są w internetowym sklepie joyStore by Joytown. Macie do wyboru karnety trzydniowe, bilety VIP, bilety campingowe DeLuxe (bilety campingowe na zwykłe pole namiotowe dostępne będą wyłącznie na miejscu) oraz bilety parkingowe dla samochodów osobowych, przyczep i vanów. W tym toku na terenie Mighty Sounds powstanie także zupełnie nowe pole namiotowe - Chill Village. Na tym campingu znajdziecie już rozstawione, w pełni wyposażone namioty typu Bell Tent zasilane oświetleniem LED. W namiotach będą na Was czekać dmuchane materace, poduszki, pościel.

Jeśli marzą się Wam muzyczne wakacje przepełnione różnorodną muzyką, maksymalnie pozytywnymi ludźmi, hektolitrami pysznego piwa i niepowtarzalną atmosferą czeskiego festiwalu – na Waszej letniej trasie nie może zabraknąć Mighty Sounds! Od 22 do 24 lipca w Táborze czekają na Was najbardziej uznani artyści z gatunków punk, rockabilly, hardcore i reggae, turnieje piłki nożnej i siatkowej, skate rampy, liczne artystyczne pokazy i przede wszystkim wielka, międzynarodowa integracja w unikalnym klimacie tworzonym przez ludzi, których łączy miłość do muzyki granej na żywo.Przez 3 dni i noce ciężkie brzmienia będą się zwinnie łączyć ze skocznymi rytmami ska, reggae i rock’n’rollem, porywając publiczność przy 5 scenach i w koncertowych namiotach. Line-up 12. edycji tradycyjnie kryje za sobą zarówno zasłużonych w muzyce artystów, jak i sporą dawkę świeżej energii od debiutantów. Na scenie Mighty Sounds pojawią się w tym roku: syn legendy jamajskich rytmów - Julian Marley, punk rockowa formacja The Casualties, przedstawiciele reggae Irie Révoltés, post-hardcore’owi Kanadyjczycy z Silverstein, łącząca metal z ragga kapela Skindred, reprezentanci gatunku oi! Prekele czy miłująca się w psychobilly grupa Mad Sin. Nie zabraknie także takich szyldów, jak Lionheart, First Blood, Negative Approach, Being As An Ocean, The Bones, The Locos czy The Rumjacks. Ostatnio do line-upu dołączyły też takie formacje jak: From Our Hands, KOVADLINA, Spots, Rajvosa Prag Band i Swing Band Tábor, Useless ID, The Chancers, Electric Lady, Joe Handaxx & ATLANTIS, Backfist I Overloaded.

Pełny line-up festiwalu, aktualności i informacje możecie znaleźć na stronie internetowej: www.mightysounds.pl. Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Mighty Sounds 2016! oraz obserwujcie nasz kanał na Instagramie (mightysounds_pl).

BILETY


Mighty Sounds
GDZIE: Tábor (Czechy)
KIEDY: 22-24 lipca 2016
WWW: www.mightysounds.pl
FB: www.fb.com/MightySoundsPL
BILETY: www.joyStore.pl/Mighty
INSTAGRAM: www.instagram.com/mightysounds_pl/

Źródło:materiały organizatora