14-07-2017

Mighty Sounds 2017

Mighty Sounds 2017

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja Mighty Sounds! Przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u będą się zwinnie łączyć ze skocznymi rytmami ska, reggae i rock’n’rolla. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2017 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze.Mighty Sounds 2017
Materiały organizatora


Jak zwykle czekać na Was będzie międzynarodowa integracja w unikalnym klimacie przy dźwiękach artystów uznanych na całym świecie, jak i debiutantów z wielkim potencjałem. Wystąpi ponad 100 różnych zespołów, które zobaczycie na kilku scenach koncertowych oraz w namiotach z muzyką elektroniczną.

Na festiwalowych scenach wystąpią między innymi:
Gogol Bordello, Agnostic Front, Dubioza Kolektiv, Distemper, Skywalker, Big Mountain, Acidez, The Toasters, Jaya The Cat, Ignite, Cock Sparrer czy Maid of Ace. Z roku na rok powiększa się także liczba niezależnych stoisk i atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Jednym z wyjątkowych headlinerów Mighty Sounds 2017 został najbardziej szalony zespół muzyczny ostatnich lat - Gogol Bordello, czyli mieszanka punk rocka i muzyki cygańskiej! Nowojorczycy są znani ze swojego niepowtarzalnego stylu i dzikich, przepełnionych humorem oraz energią koncertów.

Swoją obecność na festiwalu potwierdził też zespół Agnostic Front – nowojorscy pionierzy muzyki hardcore i jeden z ostatnich klasyków gatunku. Po raz drugi w Táborze pojawi się wesoła ekipa Bośniaków – Dubioza Kolektiv, czyli mix punka, reggae, hip-hopu, ska i elektroniki. Ich unikalne brzmienie i niesamowita energia sceniczna przyciąga tłumy!  Scena Mighty ugości także Cock Sparrer – punk rockową kapelę z Londynu! W line-upie nie zabraknie też prawdziwego meksykańskiego temperamentu grupy Acidez, moskiewskiej ikony ska-punk Distemper, melodyjnego hardcore-punku zespołu Ignite czy energicznego reggae w wykonaniu Jaya The Cat i Big Mountain.

Grono artystów zasiliła też polska perełka - na scenie Mighty Sounds swój nieposkromiony żywioł zaprezentuje zespół Blade Loki! Ta melodyjna mieszanka punk-rocka i ska wzbogacona rewelacyjnym brzmieniem instrumentów dętych oraz świetnym wokalem z pewnością porwie Was swoją energią. To tylko garść zespołów, które zagrają na Mighty Sounds 2017, a line-up ciągle rośnie!

Trzydniowe karnety, wejściówki VIP oraz bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia na facebook'u: Polacy na Mighty Sounds 2017!

Mighty Sounds
GDZIE: Tábor (Czechy)
KIEDY: 14-17 lipca 2017
WWW: www.mightysounds.pl
FB: www.fb.com/MightySoundsPL
INSTA: www.instagram.com/mightysounds.pl
BILETY: www.joyStore.pl/Mighty

Źródło: joyTown