13-07-2018

Mighty Sounds 2018

Tábor Tabor (Czechy)

Tábor Tabor (Czechy)


Tábor Tabor (Czechy)
...
Tábor Tabor (Czechy)
Czechy

Mighty Sounds 2018 - promocyjne ceny karnetów tylko do końca kwietnia!

Tylko do poniedziałku (30 kwietnia) możecie załapać się na festiwalowe bilety w promocyjnej puli! W maju pojawi się nowy, droższy rzut festiwalowych karnetów. Obecnie na www.mightysounds.pl/bilety znajdziecie bilety standardowe, karnety z opcją backstage, bilety campingowe oraz parkingowe.Mighty Sounds 2018
Materiały Organizatora


„Trzy dni przepełnione różnorodną muzyką, maksymalnie pozytywnymi ludźmi i hektolitrami lanego Budweisera. Unikalna atmosfera i wykonawcy, których nie spotkacie na żadnym innym festiwalu w okolicy!” Czy jest na świecie inny festiwal, na którym przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u zwinnie przeplatają się ze skocznymi rytmami ska, jamajskim reggae i rock’n’rollem? Czternasta edycja Mighty Sounds odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze. Jeżeli jeszcze nie macie swojej przepustki na tę trzydniową przygodę, niezapomniane muzyczne doznania w unikalnym klimacie – warto zdecydować się już dziś!

Obecnie na www.mightysounds.pl/bilety znajdziecie trzydniowe karnety, wejściówki na backstage, bilety campingowe oraz parkingowe.

Podczas festiwalu wystąpi dla Was niepowtarzalna mieszanka około 150 artystów, których nie spotkacie razem nigdzie indziej! Jednym z wyjątkowych headlinerów Mighty Sounds 2018 została amerykańska grupa punkrockowa Anti-Flag. Swoją obecność na festiwalu potwierdził też m.in. Dub FX – jeden z najlepszych ulicznych performerów. W czeskim Táborze pojawi się też energetyczna bomba z pogranicza indie, rock’n’rolla i hard rocka - zespół Royal Republic! Na 14 edycji Mighty Sounds wystąpią także weterani polskiego punk rocka - grupa Dezerter! Nie zabraknie również nowojorskiej legendy hardcore - grupy Sick Of It All oraz zespołu Inner Circle, znanego z takich przebojów jak m.in. „SWEAT” (A la la la la long) czy „Bad Boys”. W line-upie ponadto znaleźli się też The Rumjacks – prawdziwa gratka dla wszystkich fanów folk punka, The Dreadnoughts – irlandzkie brzmienia z solidnym, miażdżącym wnętrzności street punkiem, The Hillbilly Moon Explosion – fantastyczny miks rock’n’rolla, bluesa i rockabilly, czy też amerykański hardcore punk – grupa The Bronx. Swój udział w 14. edycji festiwalu potwierdzili także tacy artyści jak m.in. Mad Sin, Pipes and Pints, Zebrahead, Slapshot, Non Servium, The Heptones, Talco oraz Booze and Glory. To tylko garść z zespołów, które zagrają na Mighty Sounds 2018, a grono artystów ciągle rośnie. Do składu Mighty Sounds 2018 dołączyli ostatnio m.in.: punkowa legenda - N.V.Ú, niemiecki zespół ska punk Wisecräcker, kanadyjska kapela punkrockowa BOIDS, melodyjny punk z Brna HONEM, czeski rock’n’roll - Arrogant Twins oraz Time Shifters, włoski skate-punk Carry-All, Nasty Rumours, Yellow Cap, Band-a-SKA i wiele innych!

Jak zwykle czekać będzie na Was kilka scen koncertowych, namioty z muzyką elektroniczną, dziesiątki niezależnych stoisk i wiele innych atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Trzydniowe karnety, backstage passy oraz bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie Mighty Sounds.

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Mighty Sounds 2018!

Mighty Sounds 2018
GDZIE: Tábor (Czechy)
KIEDY: 13 -15 lipca 2018
WWW: mightysounds.pl
FB: MightySoundsPL
INSTA: MightySoundsPL
BILETY: Mighty Sounds - Bilety