30-04-2017

Mighty Sounds 2017

Mighty Sounds: Promocyjne ceny karnetów tylko do końca kwietnia!

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja Mighty Sounds! Przez trzy dni i noce mocne gitarowe granie, punk-rock oraz brzmienia hardcore’u będą się zwinnie łączyć ze skocznymi rytmami ska, reggae i rock’n’rolla.Mighty Sounds 2017
Materiały organizatora


Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2017 roku w samym sercu Europy – czeskim Táborze. Jeżeli jeszcze nie macie swojej przepustki na trzy dni i noce w unikalnym klimacie - nie zwlekajcie!

Tylko do końca kwietnia można załapać się na festiwalowe bilety w promocyjnej cenie. W maju pojawi się nowa, droższa pula festiwalowych karnetów. Obecnie na www.joyStore.pl/Mighty znajdziecie trzydniowe karnety, bilety campingowe oraz parkingowe.

Artyści, którzy w tym roku wystąpią na naszym festiwalu to m.in. Gogol Bordello, Agnostic Front, Dubioza Kolektiv, Distemper, Skywalker, Big Mountain, Acidez, The Toasters, Jaya The Cat, Ignite, Cock Sparrer czy Maid of Ace.
Z roku na rok powiększa się także liczba niezależnych stoisk i atrakcji towarzyszących Mighty Sounds takich jak: turnieje piłki nożnej i netballa, graffiti, skate rampy, liczne pokazy i wiele innych.

Trzydniowe karnety, wejściówki VIP oraz bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Mighty Sounds 2017!

Źródło: joyTown