03-08-2017

nd

Niemcy

Wacken, Schleswig-Holstein

Start
15:00

221 Euro


Wacken, Schleswig-Holstein
..
Niemcy

Napalm Death zagra na Wacken Open Air !!!

Jednym z prawie setki zespołów, które w tym roku zagrają na największym niemieckim festiwalu Wacken Open Air będzie Napalm Death.

Od ponad 35 lat sieją spustoszenie ekstremalną muzyką i nie tylko ani myślą przestawać – z upływem czasu oni wręcz zyskują na brutalności i sile przekazu.
Napalm Death to dla większości pierwsze skojarzenie z hasłem grind core, który z czasem kapela z zasłużonego dla metalu Birmingham zaczęła pięknie mieszać z hard core'em oraz muzyką alternatywną spod znaku Swans i Bauhaus. Tytani pracy. Na Napalm Death można w ciemno polegać, że co dwa, trzy lata dadzą światu kolejną porcję cudownej ekstremy, a potem promując ją, dotrą do niemal każdego zakątka ziemi, każdej nocy dając z siebie wszystko. Szalony wegetarianin Mark "Barney" Greenway odtańczy swój wariacki taniec połamaniec, a tekstach zwyzywa od najgorszych polityków i korporacje za ich bezduszność i żądzę zysku kosztem ludzi. Na żywo angielska formacja wciąż promuje kapitalny materiał "Apex Predator - Easy Meat" z 2015 roku. Choć zapewne nie zabraknie najkrótszej piosenki w historii i wielu innych klasyków Napalm Death.
Sprawdź, jeśli lubisz: Terrorizer, Brutal Truth, Nasum, Misery Index…
http://napalmdeath.org/
https://www.facebook.com/officialnapalmdeath/
https://www.youtube.com/watch?v=33OZfCUsomk

źródło: http://knockoutprod.net/site/news/napalm-death-w-krakowie

wacken