25-11-2019

Kraków

Klub Studio

Start
18:00

110/130 zł


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072 Kraków

Nowy teledysk od Powerwolf

Powerwolf zaprezentował klip do utworu „Kiss Of The Cobra King”! Premierowy teledysk Powerwolf można już teraz obejrzeć na kanale Napalm Records. Utwór „Kiss Of The Cobra King” w swojej oryginalnej wersji znalazł się na albumie „Return in Bloodred” z 2005 roku. (Metal Blade Records).

Zobacz nowy teledysk Powerwolf – „Kiss Of The Cobra King”:


Goście MYSTIC FESTIVAL 2019 22 listopada w gdańskim B90, 24 listopada we wrocławskim klubie A2 oraz 25 listopada w krakowskim klubie StudioW roli supportu zaprezentuje się zespół Gloryhammer.

Bilety na koncerty dostępne są na: https://sklep.knockoutprod.net (Wrocław i Kraków) oraz https://tickets.b90.pl (Gdańsk).

POWERWOLF (Niemcy) power metal:

Roku 2018 powermetalowcy z niemieckiego Powerwolf zapewne nie zapomną do końca życia. Ich siódmy album studyjny "The Sacrament Of Sin" zdobył szczyt niemieckiego notowania albumów, niemiecki "Metal Hammer" uznał go płytą roku, a promując ten materiał kwintet z Saarbrücken zagrał szereg wyprzedanych koncertów. Jeden z nich odbył się w stołecznej Proximie.

Sukces oczywiście nie był przypadkiem i Wiki z Niemiec w pocie czoła pracowały na niego od 2003 roku. Od powstania do dziś karty w zespole rozdają bracia, basista Charles i gitarzysta Matthew, Greywolf (eks-Flowing Tears) oraz Falk Maria Schlegel. Power metal Powerwolfa ma odczyn nie tylko pompatyczny, epicki, lecz również gotycki. Muzyka niemieckiej formacji to również uczta dla tych, którzy cenią sobie wysokie umiejętności techniczne muzyków. Poza tym oni kochają to, co robią i to czuć w każdej piosence, jaką nagrali.

Sprawdź, jeśli lubisz: Primal Fear, Grave Digger, Rage...

https://www.powerwolf.net/
https://www.facebook.com/powerwolfmetal/
https://www.youtube.com/watch?v=1zN7J64IeBo

GLORYHAMMER (Szkocja) symfoniczny power metal:

Na promocyjnych zdjęciach wyglądają tak, jakby zaraz mieli wziąć udział w castingu do kolejnej części "Strażników galaktyki" albo innego filmu o superbohaterach. I faktycznie tematyka science fiction i fantasy jest muzykom szkockiego Gloryhammer bardzo bliska. Tekstowo podróżują w czasie po przestrzeniach międzygalaktycznych i opisują to, co kiedyś być może tam się stanie oraz rozmaite stwory błąkające się w kosmosie.

Zespół działa od 2010 roku, a powstał z inicjatywy Christophera Bowesa, wokalisty i klawiszowca Alestorm, któremu potrzebna była odskocznia od pirackich klimatów. To, co gra określić można jako symfoniczny, epicki power metal, pełen orkiestracji, chóralnych partii, pięknych melodii, gitarowo-klawiszowych popisów, wysokich wokali. Warto zaznaczyć, że wydany w maju 2019 roku album "Legends From Beyond The Galactic Terrorvortex" dotarł na niemieckiej liście do wysokiej szóstej pozycji.

Sprawdź, jeśli lubisz: Rhapsody, Stratovarius, Blind Guardian…

https://gloryhammer.com/
https://www.facebook.com/gloryhammer/
https://www.youtube.com/watch?v=tKlVYJTSzuU


Zagrają:
POWERWOLF (Niemcy) power metal
+
Gloryhammer (Szkocja) symfoniczny power metal

Kiedy: 22 listopada (piątek) 2019
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Kiedy: 24 listopada (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 25 listopada (poniedziałek) 2019
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://tickets.b90.pl/ (tylko Gdańsk)


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod