03-02-2020

Wrocław

A2 - Centrum Koncertowe

Start
19:00

120/140 zł


A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5
Wrocław

Nowy utwór od Dir En Grey

Japońska grupa zaprezentowała „The World Of Mercy"! Dir En Grey opublikowali na YouTube swój najnowszy utwór! Ponad dziesięciominutowa kompozycja „The World Of Mercy" ukazała się za pośrednictwem wytwórni Free-Will.

Posłuchaj nowego utworu Dir En Grey – „The World Of Mercy":


Dir En Grey wystąpi w Polsce w ramach „Tour 20: This Way to Self – Destruction". Koncert odbędzie się 3 lutego 2020 roku we wrocławskim klubie A2!

Bilety na koncert dostępne są na: https://sklep.knockoutprod.net

DIR EN GREY (Japonia) awangardowy metal:

Dir En Grey to jeden z najpopularniejszych japońskich wykonawców w Polsce. Odkąd kwintet zagościł po raz pierwszy w naszym kraju kilkanaście lat temu, regularnie powraca do nas z koncertami, szczelnie wypełniając duże kluby.

Skład kapeli jest od lat niezmienny i przedstawia się następująco: Kyo (wokal), Kaoru (gitara), Die (gitara), Toshiya (gitara basowa) i Shinya (perkusja). Dir En Grey istnieje od 1997 roku i powstał w Osace. Debiut kapeli, "Gauze" (1999), wyprodukowała legenda japońskiego ciężkiego grania, Yoshiki Hayashi z zespołu X-Japan. Choć popularnością kwintet nie dorównuje swoim idolom, zdobył pokaźną grupę fanów. Zarówno w swojej ojczyźnie, jak i poza nią. Muzyka Dir En Grey jest dla odbiorcy lubiącego niespodzianki i nieoczywiste połączenia. Japończycy krzyżują bowiem kilka różnych stylów, od ekstremalnego metalu, przez progmetal, do pierwiastków gotyckich i awangardowych. Śpiewają w ojczystym języku, ale dla fanów, sądząc po reakcjach na koncertach, nie ma to znaczenia. Bo, jak mówił Kaoru w wywiadzie sprzed lat dla polskiego "Metal Hammera": "Myślę, że tym, co łączy nas z fanami, jest serce". Kapela pojawiła się w Polsce jesienią 2018 roku, dając znakomity koncert w stolicy, promując wówczas swój dziesiąty studyjny materiał, zatytułowany "The Insulated World" (2018).

Sprawdź, jeśli lubisz: MUCC, Rise Of The Northstar, X-Japan...

https://direngrey.co.jp/
https://www.facebook.com/direngreyofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=aeN6LqawRB4


Zagrają:
DIR EN GREY (Japonia) awangardowy metal

Kiedy: 3 lutego (poniedziałek) 2020
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod