04-07-2017


Paramore trzecim headlinerem Rock For People 2017

Do składu tegorocznej edycji Rock For People dołacza trzeci headliner - Paramore!

Paramore, Mastodon i You Me At Six - nowe gwiazdy line-upu 23. edycji legendarnego festiwalu Rock For People.
Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Three Days Grace, Cage The Elephant,Comeback Kid, Dub FX… to tylko niektóre ze znanych nam już gwiazd, które zagoszczą na tegorocznej edycji Rock For People. Line-up festiwalu ciągle rośnie i właśnie zasiliły go trzy porywające kapele.

Pierwszą z nich jest zespół Paramore, czyli amerykańskie pop-rockowe trio z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Hayley Nichole Williams. Formacja ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, takich jak m.in. dwukrotna nominacja do nagrody Grammy czy nagroda Teen Choice Awards 2009 w kategorii Rock Group; oraz Rock Track”.Kolejnym potwierdzonym wykonawcą jest pochodzący z Atlanty zespół Mastodon. To dziś jedna z najbardziej znanych i poważanych grup muzycznych na metalowej scenie. Balansują na pograniczu sludge metalu, progresywnego metalu czy stoner rocka. Ten amerykański kwartet ma na swoim koncie trzy nominacje do Grammy Awards i aż siedem studyjnych albumów!

Pop-punkowych rytmów dostarczy uczestnikom festiwalu angielski zespół You Me At Six. Ich brzmienie zostało porównane do takich zespołów, jak Panic! At The Disco czy Brand New.Kerrang! opisał ich muzykę jako “chwytliwe melodie, świetnie dobrane teksty i akompaniament muzyczny sprawiający, że aż chce się kręcić biodrami”.

Festiwal Rock For People to coroczna impreza, która już od ponad dwóch dekad przyciąga do czeskiego Hradec Králové tysiące fanów rockowej muzyki! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym. Rock For People to gwarantowana solidna dawka muzycznych doznań, międzynarodowa integracja i trzydniowa festiwalowa przygoda, do której wraca się przez kolejnych 12 miesięcy.

Trzydniowe oraz jednodniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Materiały organizatora