21-07-2016

Rap Stacja

Wolsztyn

Jezioro Wolsztyńskie

od 70zł


Jezioro Wolsztyńskie
Komorowska 5
Wolsztyn

Rap Stacja Festiwal - podstawowe informacje

Do festiwalu Rap Stacja pozostały 3 dni - sprawdźcie podstawowe informacje:

Na pierwszej mapie macie podstawowy rozkład festiwalu. Wejście na festiwal będzie ulicą Komorowską (od strony jeziora) przed wejściem znajdziecie namiot (czynne od czwartku od godz. 12), w którym kupicie wejściówki i wymienicie karnety na opaski, tam również będzie punkt info. Bawimy się po obu stronach ulicy, po prawej duża scena, i strefa VIP. Po lewej: druga scena z festiwalowym klubem i strefą gastro. Między innymi znajdziecie tam drink bar, strefę Fruits and Wine oraz FOOD TRUCKI - gastrowozy serwujące jedzenie z całego świata, w najlepszym możliwym wydaniu.

rap stacja


Druga mapka pokazuje najważniejsze miejsca festiwalu:
1. To główna arena Rap Stacji.
2. Scena w parku, w środę 20 lipca, stanie się areną "Bitwy o Wolsztn" i before festiwalu.
3. Karpicko to cała baza noclegowa festiwalu. Dla każdego coś miłego - od pola namiotowego po hotel. Pomiędzy Karpickiem a Festiwalem będą kursowały busy i statek. Polecamy również uroczą ścieżkę nad brzegiem jeziora(1,5 km)
4. "HIP-HOP PLAŻA" - Mamy dla Was znakomite miejsce do relaksu i odpoczynku przed i po całonocnym balowaniu. Będzie zimne piwko, foodtrucki i hiphopowa muza zapodawana przez festiwalowych dj-ów. Dla chętnych znajdzie się boisko do piłki, kajaki i rowery wodne.
5. SKATE PARK – tam „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek. Będą pokazy, zawody i spotkania z zawodowcami. Obok są boiska do kosza, gdzie przez cały okres imprezy będzie można poszaleć i rywalizować z innymi miłośnikami basketu.
6. Dworzec PKP - przed dworcem zastaniecie busy, które będą kursowały na festiwal i pole namiotowe.
7. Główny parking znajduje się przy aquaparku, na rogu ulic Komorowskiej i Garbarskiej, zalecamy wjazd od ul. Alei Niepodległości(przelotówka Poznań - Zielona Góra), w przypadku zapełnienia będziemy kierować na parkingi zapasowe.
Miasto zostanie oznaczone, więc bez problemu powinniście trafić do celu.

rap stacja

Źródło:materiały organizatora - Rap Stacja Festiwal

Powiązane: