04-07-2017

Rock For People 2017

Rock For People 2017 - festiwal na którym musisz być!

23. edycja legendarnego festiwalu Rock For People odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2017.Na kilku scenach zagrają takie gwazdy jak: Die Antwoord, Evanescence, Paramore, Mastodoon, Foster The People, Three Days Grace, Cage The Elephant, Comeback Kid, Dub FX i inni. Festiwal Rock For People to coroczna impreza, która już od ponad dwóch dekad przyciąga do czeskiego Hradec Králové tysiące fanów rockowej muzyki! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym.

Rock For People 2017
Materiały organizatora


Rock For People to gwarantowana solidna dawka muzycznych doznań, międzynarodowa integracja i trzydniowa festiwalowa przygoda, do której wraca się przez kolejnych 12 miesięcy.

Sceny w Festivalparku ugoszczą przede wszystkim reprezentantów rocka, punku, alternatywy czy cięższych gatunków. Tegoroczne grono headlinerów otworzył kultowy zespół z Republiki Południowej Afryki - DIE ANTWOORD. Ninja, Yo-Landi oraz DJ Hi-Tek mieszają frywolnie i pomysłowo brzmienia z pogranicza hip-hopu, rave’u, electro i r’n’b.

Nie możecie przegapić występu Paramore, amerykańskiego pop-rockowego trio z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Hayley Nichole Williams. Formacja ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, takich jak m.in. dwukrotna nominacja do nagrody Grammy czy nagroda Teen Choice Awards 2009 w kategorii Rock Group; oraz Rock Track”.

Muzycznych przeżyć na RFP dostarczy też amerykańska grupa Evanescence - twórcy takich hitów jak „The Other Side”, „My Immortal”, czy najbardziej charakterystyczne „Bring Me To Life”, a także kanadyjska legenda Three Days Grace!

Powiew świeżego powietrza prosto z Kentucky zapewni kapela Cage The Elephant, której korzenie muzyczne są mieszanką bluesa, alternatywy, grunge’u, a nawet punk rocka czy psychodeli. W line-upie 23. edycji Rock For People nie zabraknie też klimatycznych i tanecznych brzmień grupy Foster The People, hardcore’u od Comeback Kid, metalcore’u prosto z Sydney w wykonaniu Northlane, beatboxera Dub FX czy jednego z najbardziej twórczych gitarzystów na świecie, założyciela Sonic Youth - Thurstona Moore’a wraz z zespołem.

Trzydniowe karnety, bilety jednodniowe, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Rock For People 2017!

Rock For People
GDZIE: Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 4-6 lipca 2017
WWW: www.rockforpeople.pl
FB: www.fb.com/RockForPeoplePL
INSTA: www.instagram.com/rockforpeople.pl
BILETY: www.joyStore.pl/RFP

Źródło: Joytown