14-10-2017

satyr

Kraków

Klub Studencki Kwadrat

Start
19:00

90 zł

100 zł


Klub Studencki Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków

Satyricon w Polsce już w ten weekend

Już w najbliższy weekend Satyricon pojawi się na dwóch koncertach w naszym kraju. Zapraszamy 14 października do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 15 października do warszawskiej Progresji. Informujemy, że w sprzedaży została ostatnia pula biletów na koncert w Krakowie (jest bardzo blisko sold-out’u). Radzimy nie zwlekać z kupnem biletów do dnia koncertu, gdyż może ich zabraknąć.

Przypominamy rozkład jazdy zbliżających się koncertów:
18:00 - Drzwi
19:00-19:30 - Fight The Fight
19:50-20:30 - Suicidal Angels
21:00-… - Satyricon

Satyricon przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album "Deep Calleth Upon Deep", który ukazał się 22 września nakładem Napalm Records.

Bilety dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net/


SATYRICON (Norwegia) black metal:
Oto zespół, który zawsze podążał własną ścieżką, mając gdzieś mody, trendy i krytykę. Satyricon robi to nieprzerwanie od ponad 26 lat, stając się w tym czasie jednym z najważniejszych wykonawców norweskich na świecie. Od lat gra we własnej lidze, ma własny, rozpoznawalny styl i dwóch charyzmatycznych muzyków, którzy zapisali i piszą piękne karty w historii ekstremalnego metalu, Satyra i Frosta. Choć z grupą współpracowała śmietanka norweskiej ekstremy z Samothem, Ihsanem, Nocturno Culto i Tchortem na czele. "Nemesis Divina", Rebel Extravaganza", "Now, Diabolical", złoty w Norwegii "The Age Of Nero", czy mocno oldschoolowy imienny "Satyricon" (numer jeden na norweskiej liście płyt) – to wybitne artystycznie płyty Norwegów, które doczekały się uznania na całym świecie. I na pewno będą kolejne, bo pomimo tego, że u Satyra kilkanaście miesięcy temu zdiagnozowano guza mózgu (na szczęście niezłośliwego), Satyricon nie zamierza przestawać tworzyć. Satyricon grał w Polsce wiele razy, zawsze chętnie do nas wracał, bo przyjęcie mają zawsze niesamowite. Wyszukajcie sobie na YouTubie, jaką owacją pożegnano parę lat temu Norwegów w warszawskiej Progresji. Naprawdę warto zobaczyć. No i dodajmy, że nagrania dziewiątej studyjnej płyty już trwają!
Sprawdź, jeśli lubisz: stary Gorgoroth, stary Enslaved, stary Darkthrone, Sarke...
http://www.satyricon.no/
https://www.facebook.com/SatyriconOfficial/
https://www.youtube.com/watch?v=NQQdsKH3Qt8

SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal:
Podobnie jak Satyricon, którego supportują, Grecy z Suicidal Angels chętnie zaglądają do Polski. Dowodzona przez Nicka Melissourgosa (wokal, gitara) i Orpheasa Tzortzopoulosa (perkusja) ateńska załoga od ponad 15 lat karmi nas klasycznym thrash metalem, w którym jednoczy elementy starej szkoły amerykańskiej i niemieckiej oraz współczesnego brzmienia. Ostatni raz gościli w naszym kraju wiosną 2016 roku, kiedy promowali wysoko oceniony album "Division Of Blood". Już wtedy w zespole byli dwaj muzycy, którzy dołączyli w drugiej dekadzie XXI wieku, basista Aggelos Lelikakis i gitarzysta prowadzący Gus Drax. Suicidal Angels jak zwykle nie brali jeńców na koncertach i zapewne tym razem nic się nie zmieni.
Sprawdź, jeśli lubisz: Slayer, Kreator, Destruction, Sodom, Onslaught…
http://www.suicidalangels.net
https://www.facebook.com/SuicidalAngels
https://www.youtube.com/watch?v=YGZ519dUppw

FIGHT THE FIGHT (Norwegia) metalcore, deathcore, hard core, punk, black metal, rock:
W Norwegii niektórzy artyści umieją bawić się muzyką. Czerpanie z przeróżnych stylów nie sprawia im najmniejszego problemu, podobnie jak połączenie ich w sensowną i ciekawą całość. Pochodzący z Oslo zespół Fight The Fight to pięciu młodych facetów, którzy już mają kontrakt z cenioną wytwórnią, trasy po Europie oraz całkiem sporo recenzji, które można określić bardzo pozytywnymi, jeśli nie entuzjastycznymi. Najważniejszy jest jednak imienny album, który ukazał się w styczniu 2017 roku, a który Lars Vegas (wokal), Amok (gitary), Lord (gitary), HM (gitara basowa) i Detyler (perkusja, wokal) będą promować w Polsce. Już firmowy numer "Fight To Fight" jest demonstracją DNA kapeli, w którym jest deathcore'owy wokal, deathmetalowe riffy, hardcore'owa energia oraz rockowa melodyka. Jeśli jesteś zwolennikiem zaskoczeń w muzyce, koniecznie sprawdź album Norwegów. Oni kiedyś mogą być naprawdę wielcy i to w skali światowej.
Sprawdź, jeśli lubisz: Carnifex, Killswitch Engage, Northlane, Taking Back Sunday, Kvelertak...
https://fightthefight.bandcamp.com
https://www.facebook.com/Fightthefightband
https://www.youtube.com/watch?v=gmZPIaNmGhU


Zagrają:
SATYRICON (Norwegia) black metal
+
Suicidal Angels (Grecja) thrash metal
Fight The Fight (Norwegia) metalcore, deathcore, hard core, punk, black metal, rock

Kiedy: 14 października (sobota) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 października (niedziela) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl
https://www.facebook.com/agencjagoahead

satyr