16-12-2017

Steve’n’Seagulls

Wrocław

Klub Firlej

Start
18:30

60 zł

70 zł


Klub Firlej
Grabiszyńska 56
Wrocław

Steve’n’Seagulls od jutra na dwóch koncertach w Polsce

Steve’n’Seagulls już w ten weekend wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Zapraszamy 15 grudnia do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 16 grudnia do wrocławskiego klubu Firlej.

Steve’n’Seagulls przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy album „Brothers In Farms” na którym znalazły się między innymi własne interpretacje „Aces High” (Iron Maiden), „Sad But True” (Metallica) czy też „November Rain” (Guns N’ Roses). W roli supportu na obydwu koncertach zaprezentuje się The Freeborn Brothers.

Informujemy, że koncert we Wrocławiu został całkowicie wyprzedany. Bilety na to wydarzenie nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży.

Bilety na występ Steve’n’Seagulls w Krakowie można przez cały czas zakupić pod adresem: https://sklep.knockoutprod.net

STEVE'N'SEAGULLS (Finlandia) country, bluegrass:
Nie wiemy, czy ich muzykę lubi Steven Seagall, który był inspiracją dla nazwy, ale na pewno Steve'N'Seagulls lubią miliony słuchaczy na całym świecie. Powstała w 2011 roku fińska załoga potrafi bowiem błyskawicznie wywołać uśmiech na twarzy swoimi niesamowitymi coverami hardrockowych i metalowych, a nawet hiphopowych klasyków. Już patrząc na ich zdjęcie, można śmiać się do rozpuku. Wyglądają bowiem jak farmerzy, którzy dopiero co wyszli w obory albo wrócili z polowania. Ale na instrumentach Steve'N'Seagulls grać country potrafią i wyobraźnię mają nielichą. Dzięki temu takie covery, jak "Thundestruck" AC/DC, "Aces High" Iron Maiden czy "Sabotage" Beastie Boys na długo zapadają w pamięć. Do Polski Finowie przyjadą promować wydany w 2016 roku kapitalny zestaw przeróbek pod nazwą "Brothers In Farms". Na nim interpretacje między innymi kawałków Guns N'Roses, AC/DC, Megadeth, Metalliki czy Nirvany.
Sprawdź, jeśli lubisz: country, artystów, którzy nagrywają ciekawe covery (np. Richard Cheese, Nouvelle Vague, Hayseed Dixie)…
https://stevenseagulls.com
https://www.facebook.com/Stevenseagulls
https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc

THE FREEBORN BROTHERS (Polska) folk amerykański, folk bałkański, folk cygański, punk rock:
Rzeszowski kwintet The Freeborn Brothers istnieje od 2013 roku. Choć cztery lata to nie tak znowu wiele, w tym czasie zespołowi udało się naprawdę sporo osiągnąć. Najważniejsze jest to, że stworzył swój styl, w którym miesza się eksplodująca punkowa energia oraz elementy muzyki cygańskiej, pochodzącej z amerykańskiego Południa oraz Bałkanów. Nikodem Soszyński (banjo, perkusja, wokal), Mateusz Pleśniak (akordeon, gitara, wokal), Paweł Kuś (kontrabas, gitara basowa, wokal), Arkadiusz Hawro (trąbka) i Krzysztof Rakoczy (puzon) zagrali od momentu powstania koncerty w 14 krajach, w tym trasę po Brazylii. The Freeborn Brothers wzięli również udział w talent show "Must be the Music", w którym do tego stopnia zachwycili Piotra Roguckiego, że ten zabrał rzeszowską kapelę na trasę w roli suportu Comy. Grupa wydała do tej pory cztery płyty: "Two Men Orchestra" (2013 r.), "Gypsy Hobo Trash Grass" (2014 r.), "Theatro Ridiculous" (2016 r.) oraz "Instant Magic" (2017 r.). Do jednych z największych sukcesów zalicza się również koncert w roli supportu Gogol Bordello w warszawskiej Progresji.
Sprawdź, jeśli lubisz: Gogol Bordello, DeVotchka, Dubioza Kolektiv... http://freebornbrothers.com
https://www.facebook.com/freebornbrothers
https://www.youtube.com/watch?v=O8pdw1Vgymg


Zagrają:
STEVE'N'SEAGULLS (Finlandia) country, bluegrass
+
The Freeborn Brothers (Polska) folk amerykański, folk bałkański, folk cygański, punk rock

Kiedy: 15 grudnia (piątek) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 grudnia (sobota) 2017
Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Organizator: Knock Out Productions oraz Core-Poration

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl


Zaprasza:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
http://www.facebook.com/productions.knock.out http://www.instagram.com/knockoutprod

Steve’n’Seagulls