01-12-2015

the View

The View na koncercie w Warszawie

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The View! Zespół wystąpi 5 lutego 2016 roku w warszawskiej Hydrozagadce.

The View powstało w 2005 roku w szkockim Dundee i szybko podpisał kontrakt z 1965 Records (Sony BMG). Już na początku swojej kariery muzycy supportowali zespoły takie jak Primal Scream czy The Babyshambles. Debiutancki album – „Hats Off to the Buskers” – ukazał się w 2007 roku i był m.in. nominowany do prestiżowej nagrody Mercury Prize, a zespół określono mianem następców The Libertines!

Jesienią ukazał się piąty album zespołu – „Ropewalk”. Materiał wyprodukował Albert Hammond Jr, a płyta zebrała bardzo dobre recenzje. Brytyjskie NME przyznało jej 8 punktów w ich 10-stopniowej skali. O zespole pisano, że w końcu postanowił wyjść poza określenie „nowego The Libertines” –piosenki z nowego krążka są bardziej złożone, różnorodne i pobrzmiewają w nich nawet echa R’n’B.

The View w sezonie letnim wystąpili na najważniejszych brytyjskich festiwalach, grając m.in. przed publicznością T in the Park i Glastonbury. W 2016 roku, oprócz własnej europejskiej trasy, która obejmie wschodnią i zachodnią Europę kontynentalną, muzycy zagrają w Glasgow przed The Libertines.


Data: 2016-02-05 (piątek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: ul. 11 listopada 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 45 zł / 55 zł

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn


The View
Powiązane: