29-06-2018

screenshooter

Thy Art Is Murder w Warszawie: Dokładny plan koncertu

Thy Art Is Murder wystąpi 29 czerwca w warszawskim klubie Hydrozagadka. Australijczycy przyjadą do Polski promować rewelacyjny krążek „Dear Desolation”, który ukazał się 18 sierpnia 2017 roku za pośrednictwem Nuclear Blast Records.

Oto rozkład jazdy zbliżającego się koncertu:
18:30 - Drzwi
19:30-20:00 - Heresy Denied
20:20-21:00 - Scylla
21:30-... - Thy Art Is Murder

Bilety kolekcjonerskie na koncert można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

THY ART IS MURDER (Australia) deathcore:

Istniejąca od 2006 roku i powstała w australijskim Sydney deathcore'owa formacja Thy Art Is Murder, należy do tych, które lubią wracać do Polski. Byli już u nas, chociażby z Fallujah, Emmure i Caliban. Od 2015 roku skład grupy z Australii pozostaje niezmieniony. Grupę tworzą: Sean Delander (gitara rytmiczna), Lee Stanton (perkusja), Chris "CJ" McMahon (wokal), Andy Marsh (gitara prowadząca) i Kevin Butler (gitara basowa).

Thy Art Is Murder mają bardzo wysoko rozwinięty etos pracy. Jego podstawą jest… pracować jak najwięcej, a przede wszystkim grać koncerty. W dorobku australijskich muzyków jest już mnóstwo. Jeśli chodzi o pełnowymiarowe wydawnictwa studyjne, tych w ciągu 12 lat nagrali cztery. Ostatnie z nich to "Dear Desolation" z 2017 roku. Dzieło opatrzone okładką słynnego Elirana Kantora (m.in. Testament, Sodom) dotarło do piątego miejsca australijskiego notowania płyt. Słychać na nim inspiracje między innymi Behemothem i Cannibal Corpse. Brzmienie utworom nadał ceniony amerykański producent Will Putney (m.in. The Acacia Strain, Body Count, Northlane, The Amity Affliction, Miss May I).

Sprawdź, jeśli lubisz: Carnifex, All Shall Perish, Despised Icon, Whitechapel...

https://www.thyartismurder.net
https://www.facebook.com/thyartismurder
https://www.youtube.com/watch?v=TU9K-dIPNjY]

SCYLLA (Polska) death metal, industrial, thrash metal, metalcore:

Scylla powstała w 2011 roku w Szczecinie z inicjatywy gitarzystów Valdka i Halca. Do dziś są oni główną siłą napędową zespołu, w którym są jeszcze Mario (wokal), Mario 2 (gitara basowa) i Struś (perkusja). O tym, co tworzą, mówią: "Muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami, do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni".

W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta kapeli "Pestilence, War, Famine And Death", która zebrała doskonałe recenzje w branżowych mediach. Recenzenci docenili przede wszystkim doskonały warsztat muzyków oraz to, że Scylla umiejętnie połączyła elementy różnych stylów. W muzyce szczecinian dało się usłyszeć echa, chociażby Fear Factory, Meshuggah, Job For A Cowboy, Soilwork, Tool.

Drugi materiał Scylli ukazał się w 2015 roku pod tytułem "The Year Of The Void". Oprócz autorskich utworów zespół umieścił świetny cover Nine Inch Nails "Head Like A Hole". Na wiosnę 2018 roku szczecińska formacja zapowiedziała EP-kę z pięcioma premierowymi kawałkami.

Sprawdź, jeśli lubisz: Fear Factory, Meshuggah, Soilwork, Dark Tranquillity, Emmure...

https://www.facebook.com/scyllaband
https://www.youtube.com/watch?v=338xKIHgFoU

HERESY DENIED (Polska) death metal, deathcore:

Poznańska załoga Heresy Denied działa pod tą nazwą od 2013 roku. Początki zespołu pamiętają z obecnego składu jedynie Aleksander Czurko (gitara, wokal) i Jakub Mąka (gitara). W 2016 roku dołączył basista Bartek Kerber, rok po nim perkusista Mateusz Chodyła, a w styczniu 2018 skład Heresy Denied uzupełnił wokalista Marcin Hendzlik.

Zespół na koncie ma na razie tylko jedną dużą płytę, wydaną własnym sumptem "Innerception". Ich muzyka to krzyżówka death metalu i deathcore'a.

Sprawdź, jeśli lubisz: Carnifex, Despised Icon, All Shall Perish, The Faceless, Veil Of Maya…

https://heresydenied.bandcamp.com
https://www.facebook.com/HeresyDenied
https://www.youtube.com/watch?v=IG482N2w9e4


Zagrają:
THY ART IS MURDER (Australia) deathcore
+
Scylla (Polska) death metal, industrial, thrash metal, metalcore
Heresy Denied (Polska) death metal, deathcore

Kiedy: 29 czerwca (piątek) 2018
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod

screenshooter