03-06-2016

ursynalia

Warszawa

Kampus SGGW

Start
12:00

Wstęp wolny!


Kampus SGGW
Nowoursynowska 161
Warszawa

Trzech nowych artystów na Ursynalia Warsaw Student Festival

Tegoroczne Ursynalia wzbogacają się o kolejne zespoły! Ogłoszono trzech wykonawców: Power Play, Grizzlee/Dryskull i Tabu.

Tegoroczne Ursynalia Warsaw Student Festival odbędą się w Warszawie na terenie kampusu SGGW. Do ogłoszonych wcześniej Vavamuffin i Farben Lehre dołączają: Power Play, który zagra 3 czerwca, Grizzlee/Dryskull, którzy zaśpiewają 4 czerwca oraz Tabu, którzy wystąpią 3 czerwca (Scena Główna).

urs


Power Play


Od 2003 roku podbijają scenę muzyki dance, dance-pop oraz disco polo. Ich letni koncertowy kalendarz zapełniony jest co do dnia, a rzesza fanów czeka, by usłyszeć ich największe hity. Studenci SGGW na pewno kojarzą ich z imprez otrzęsinowych.

urs2016

Obejrzyjcie filmową zapowiedź zespołu Power Play:Grizzlee/Dryskull


Grizzlee, czyli Kamil Raciborski, podbił scenę reggae w 1997r., kiedy to wraz z Grzegorzem Kaczmarkiem założył pierwszy zespół o nazwie Africonnect. Ten wokalista i tekściarz był długoletnim członkiem znanego zespołu grającego reggae – East West Rockers. Następnie upodobali go sobie hiphopowy, ale w końcu dał upust swoim elektronicznym fascynacjom za sprawą projektu „Mixtura”, którego był inicjatorem.

Obecnie towarzyszy mu DrySkull – producent i kompozytor.

urs2016


Tabu


Gratka dla fanów reagge, którzy cenią sobie na scenie charyzmę. Woodstockowicze na pewno ciepło wspominają ich koncert z 2014 roku, który został wydany jako koncertowy krążek zespołu. Przy mocnym basie oraz energicznej sekcji dętej nie sposób ustać w miejscu. Już od samego wejścia zespołu na scenę widać, że rozbujanie publiczności nie sprawia im żadnego problemu. Przed nami stanie jedna, wielka reagge rodzina, która właśnie tworzy swój czwarty album!

urs2016


Źródło:materiały organizatora