09-05-2016

ursynalia

Ursynalia ogłaszają pierwsze zespoły!

Poznaliśmy dwóch wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznych Ursynaliach!

Organizatorzy Ursynalia Warsaw Student Festival długo trzymali nas w napięciu, zanim ogłosili pierwszych artystów, którzy zagrają w Warszawie na terenie kampusu SGGW. Jednak już wiemy, że 4 czerwca w Warszawie wystąpią: Vavamuffin i Farben Lehre.

ursynalia

Vavamuffin


Vavamuffin od 2003 roku skutecznie łączą Stolicę z raggamuffin. Uczestnicy takich festiwali jak np. Przystanek Woodstock czy Ostróda Reagge Festival mogli się przekonać, że muzyka, która płynie ze sceny potrafi naładować akumulatory pozytywnej energii na długi czas.

vava

Zespół wystąpi 4 czerwca na Głównej Scenie. Obejrzyjcie zapowiedź grupy:Farben Lehre


W tym roku obchodzą 30-lecie założenia zespołu. W czasie swojej kariery nagrali jedenaście studyjnych albumów (w tym ostatni "Projekt Punk" na której zgromadzili najważniejsze piosenki, które zapisały się na kartach historii polskiego punkrocka) oraz zagrali niezliczoną ilość koncertów.

farben

Zespół miał już okazję grać podczas poprzednich edycji Ursynaliów. W tym roku wystąpi 4 czerwca na Głównej Scenie. Obejrzyjcie zapowiedź grupy:Ursynalia odbędą się w dniach 3-4 czerwca na terenie kampusu SGGW. Kolejne ogłoszenia wkrótce.

Źródło:materiały organizatora