02-11-2017

magus

Zabierz rodzinę na koncert Grand Magus. Kup jeden bilet – drugi gratis

Z wielką radością informujemy, że koncert Grand Magus w Krakowie został objęty akcją Family Friendly Gig! Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

O szczegółach akcji przeczytacie poniżej:

---

Każdy artysta ma inną, specyficzną grupę fanów. Zauważyliśmy, że na niektórych wykonawców coraz częściej przychodzą rodzice ze swoimi pociechami. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ uważamy, że rozwijanie pasji u młodych ludzi jest kwestią priorytetową. Muzyka na żywo i emocje z nią związane, są czymś wyjątkowym, ale niestety nie tanim. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, postanowiliśmy na niektóre wydarzenia organizować specjalne promocje.

Zapraszamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w akcji, w której każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Oto szczegóły:
- akcja kierowana jest do rodzin z dziećmi, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia,
- akcja dotyczy jedynie wybranych koncertów, oznaczonych na materiałach promocyjnych znaczkiem "Family Friendly Gig"
- akcja dotyczy wyłącznie rodziców (lub opiekunów prawnych) z dziećmi; nie dotyczy dzieci będących pod chwilową opieką niespokrewnionej osoby dorosłej,
- 1 rodzic = 1 darmowy bilet dla dziecka

- przy wejściu będziemy wymagać dowodu osobistego rodzica oraz legitymacji dziecka.
Weź swoje dziecko na koncert – zapłacicie za 1 bilet!
Namów mamę lub tatę, żeby poszli z Tobą na koncert – zapłacicie za 1 bilet!

Szukajcie koncertów ze znaczkiem "Family Friendly Gig" oraz informacji na stronie www.knockoutprod.net

--

Grand Magus w towarzystwie Evil Invaders i Elm Street wystąpi 2 listopada w krakowskim klubie Kwadrat.

Oto rozkład jazdy zbliżającego się koncertu:
18:30 - Drzwi
19:00-19:35 - Elm Street
19:55-20:40 - Evil Invaders
21:05-... - Grand Magus

Bilety na to wydarzenie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

GRAND MAGUS (Szwecja) epicki heavy metal:
Kiedy w grudniu 2016 roku szwedzki Grand Magus pojawił się w Polsce na trzech koncertach jako support Amon Amarth, chyba nie spodziewał się, że zostanie tak przyjęty. Polscy fani długo czekali na występy twórców klasycznych albumów "Iron Will", "Hammer Of The North" i "The Hunt", więc nic dziwnego, że reagowali owacyjnie na każdą piosenkę Szwedów. Reakcja polskich maniaków metalu nie uszła uwadze JB Christophersona, lidera, gitarzysty i fantastycznego wokalisty, który share'ował zachowanie polskiej publiki na facebookowym profilu kapeli. Szwed, który wcześniej dawał głos w Spiritual Beggars, od 1999 roku szefuje Grand Magus, wspomagany przez basistę Foxa Skinnera. Trio uzupełnia znakomity bębniarz Ludwig Witt, grający w kapeli od 2012 roku. Podczas ponownej wizyty w Polsce Grand Magus będzie już odgrywać rolę headlinera. Trio wciąż będzie promować świetny album z 2016 roku, "Sword Songs". Na nim to, za co kapelę kochamy najbardziej, czyli heavymetalowa epickość, wspaniałe melodie, doomowy ciężar. "Grand" znaczy wielki, wielka też jest klasa szwedzkiego zespołu. Także na żywo.
Sprawdź, jeśli lubisz: Manowar, Candlemass, Firebird, Cathedral, Sahg… http://www.grandmagus.com
https://www.facebook.com/grandmagusofficial
https://www.youtube.com/watch?v=_2Ita9XJICY

EVIL INVADERS (Belgia) speed metal:
Chcecie zostać nakarmieni przemocą?! To przyjdźcie na koncert Grand Magus, bo poprzedzą go znani już w Polsce Belgowie z Evil Invaders, którzy 29 września 2017 doczekają się premiery drugiej płyty "Feed The Violence". Skoro Evil Invaders gościli już w Polsce, to wiecie, że nazwa kojarząca się w klasycznym albumem Razor nie jest przypadkowa. Belgijska formacja łączy szybkość speed metalu z thrashmetalowym młóceniem. Istnieją od 2007 roku. Czerpią również z dokonań niemieckiego trashu, starego Anthrax i Overkill, kanadyjskiego Exciter. Jedno jest pewne, podczas ich występu na pewno nie zaśniecie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Exciter, Razor, Enforcer, Ranger, Raven...
http://www.evilinvaders.be
https://www.facebook.com/evilinvaders
https://www.youtube.com/watch?v=EZLEH9uSJlI

ELM STREET (Australia) heavy metal, thrash:
Panów Bena Batresa (wokal, gitara), Aarona Adiego (gitara), Tomislava Perkovica (perkusja) i Nicka Ivkovica (gitara basowa) nie trzeba pytać, czy lubią filmy z Freddiem Krugerem, bo nazwa zespołu mówi wszystko o ich stosunku do obrazów o potworze z sennych koszmarów. Powstali w 2008 w Melbourne, a pierwszej płyty doczekali się trzy lata później. Nosiła tytuł "Barbed Wire Metal" i otrzymała fantastyczne recenzje. Dzięki temu panowie z Elm Street pojeździli sporo po świecie, supportując między innymi Accept, Icead Earth, Hammerfall. Kolejne dzieło Australijczyków nosi tytuł "Knock 'Em Out... With A Metal Fist", a do stworzenia ilustracji na okładkę udało im się namówić legendarnego Kena Kelly'ego (m.in. Manowar, Kiss). Świetny materiał promowała świetna kompozycja "Face The Reaper". Posłuchajcie koniecznie, jeśli macie wątpliwości, czy warto przyjść na sam początek imprezy z Grand Magus w roli głównej. Szybko zostaną rozwiane.
Sprawdź, jeśli lubisz: Grave Digger, Grand Magus, Savatage, Manowar, Accept... https://www.facebook.com/metalelmstreet]
https://www.youtube.com/watch?v=he-BeldDtR4


Zagrają:
GRAND MAGUS (Szwecja) epicki heavy metal
+
Evil Invaders (Belgia) speed metal
Elm Street (Australia) heavy metal, thrash

Kiedy: 2 listopada (czwartek) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod

magus