23-03-2016


Zaz zaśpiewa w Krakowie i Sopocie

Knock Out Productions oraz B90 prezentują: dwa koncerty jednego z najpiękniejszych głosów współczesnej Francji – Zaz.

ZAZ wystąpi 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arena Kraków oraz 16 czerwca w sopockiej Operze Leśnej. Bilety na obydwa koncerty francuskiej wokalistki będą dostępne od wtorku, 29 marca od godz. 10:00 na Eventim.pl.

ZAZ (Francja) pop, jazz, chanson:
„Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy twoją duszę”– tak o Isabelle Geffroy, znanej na całym świecie jako ZAZ, powiedział wielki mistrz francuskiej piosenki Charles Aznavour. Z jednym ze swoich mistrzów piosenkarka zaśpiewała w duecie na znakomitej płycie „Paris” z 2014. Płycie dedykowanej stolicy Francji, do której przeniosła się ponad osiem lat temu, by spróbować artystycznej kariery. Poszczęściło się jej. Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, nie chcąc popaść w rutynę, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour.
Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album „ZAZ” osiągnął status diamentowy. Także w Polsce, gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy! Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów. Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty „Paris”. Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona „Thriller”, brał udział w nagraniach albumu. W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw „Sur La Route”, na którym znalazła się przebojowa piosenka „Si jamais j'oublie”.
Sprawdź, jeśli lubisz: Carla Bruni, Edith Piaf, Vanessa Paradis, Imany…Kto zagra:
ZAZ (Francja) pop, jazz, chanson
Kiedy: 15 (środa) czerwca 2016
Gdzie: Kraków @ Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: Start sprzedaży – wtorek, 29.03 godz. 10:00
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 (czwartek) czerwca 2016
Gdzie: Sopot @ Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12
Bilety: Start sprzedaży – wtorek, 29.03 godz. 10:00
Organizator: Knock Out Productions / B-90
Bilety: dostępne w Eventim.pl od wtorku, 29.03 od godz. 10:00.

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://web.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
oraz B90
http://www.b90.pl/Powiązane: