23-02-2018

ProgRockowy Akcent w Grudziądzu

ProgRockowy Akcent w Grudziądzu

Zapraszamy na fotorelację z pierwszego grudziądzkiego Festiwalu Rocka Progresywnego.23 lutego 2018 na scenie klubu Akcent wystąpiły takie zespoły jak: Anvision, The Broken Bridges, Traces to Nowhere, czy Megaraż,

Anvision - czołowy przedstawiciel polskiej sceny Prog Metalowej. Grupa coraz bardziej znana i doceniana przez fanów prog metalu w europie, na wyspach brytyjskich a także coraz mocniej na innych kontynentach, a w szczególności w Ameryce Północnej i Południowej. Zespół reprezentuje tarnowską scenę muzyczną.

The Broken Bridges - Zespół poruszający się w klimatach rocka progresywnego. Dewizą jest brak powtarzalności i odkrywanie nowych krain muzycznych. Zespół reprezentuje lokalną scenę muzyczną.

Megaraż - Muzyka MegaraŻ jest wypadkową preferencji muzycznych poszczególnych członków zespołu. Dynamiczne, techniczne i gęste brzmienie perkusji, rodem z szatańskich zespołów neo-metalowych, stanowi jądro zespołu, wokół którego oscylują post-rockowe, noise?owe dźwięki gitary i vintagegowe groovery basu. Zespół reprezentuje lokalną scenę muzyczną.

Mateusz Malewski