08-04-2017

rock

Berlin

Tempodrom


Tempodrom
Möckernstraße 10
10963 Berlin
Niemcy

Rock Meets Classic - koncert w Berlinie - zdjęcia

Ósma edycja oryginalnego Rock Meets Classic składała się z 15 koncertów w Niemczech i jednego show w Szwajcarii. Fest Rock Meets Classic - po raz kolejny - zaprezentował crème de la crème muzyki rockowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z berlińskiego koncertu.

Na trasie widzowie mogli zobaczyć same sławy:

Czterokrotny zwycięzca Grammy i wieloletni członek Eagles - Don Felder, który napisał światowe hity "Hotel California" czy "Take It Easy", a także jeden z najlepszych piosenkarzy Z lat 80-tych, Rick Springfield, który jest uważany za twórcę jednych z najlepszych hitów takich jak "Jessies Girl" czy "Celebrate Youth".

W skład line-up'u weszły również dwa prawdziwe Power-Duo: Mick Box i Bernie Shaw z Uriah Heep, a także Bob Catley i Tony Clarkin z Magnum, które wykonują swoje ponadczasowe pieśni.

Rock Meets Classic przekształcił się w rozpoznawalną markę w ciągu ostatnich kilku lat, a kolejne jego odsłony mogą jedynie próbować nadążyć za jego rozbudowaną formułą, która łączy emocjonalnie, klasyczne wykonania symfonicznych utworów ze słynnymi hitami ze świata rocka i przekształca go w trzygodzinny program.

Dzięki CityFun24 możecie obejrzeć jak wyglądał koncert z największymi piosenkami wszech czasów, z udziałem legend muzycznych, takich jak:
Don Felder (dawniej Eagles)
Steve Lukather (Toto)
Rick Springfield
Mick Box i Bernie Shaw (Uriah Heep)
Bob Catley i Tony Clarkin (Magnum)