Piotr Rubik po raz kolejny udowodnił, dlaczego jest jednym z najbardziej cenionych artystów polskiej sceny muzycznej. Jego koncert „Niech mówią że to nie jest miłość” w Spodku w Katowicach był niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło publiczności nie tylko rozrywki, ale także głębokich emocji.

Już na samym wstępie koncertu atmosfera była niesamowita. Spodek wypełniony był po brzegi, a energia w powietrzu była namacalna. Publiczność bardzo dopisała, co sprawiło, że wieczór z Piotrem Rubikiem stał się jeszcze bardziej magiczny. Sam artysta doskonale radził sobie z nawiązywaniem kontaktu z widzami, co sprawiło, że każdy czuł się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Koncert rozpoczął się i zakończył, jak to sam Piotr powiedział, klamrą koncertu – flagowym utworem „Niech mówią że to nie jest miłość”. To było moment, który zapadł głęboko w pamięć każdego obecnego w hali. Wreszcie mogliśmy usłyszeć na żywo najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu samego twórcy, wspierany przez wspaniałą Dolnośląską Orkiestrę Symfoniczną Filharmoników Jeleniogórskich oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka.

Jednym z najbardziej poruszających momentów koncertu był utwór „Psalm kochania”, w którym publiczność aktywnie włączyła się do wykonania, śpiewając razem z Piotrem Rubikiem refren „kochaj mnie kochany/kochana”. To był niezwykle wzruszający moment, który jednoczył wszystkich obecnych w hali. Męskiej części zdecydowanie zabrakło najwyraźniej tchu bo przeważała damska forma 🙂

Dodatkowo, Piotr Rubik wykazał się humorem i dystansem do siebie, co było widoczne zwłaszcza w jego komentarzu na temat popularnego żartu szyderczego wśród młodszych osób. Komentując, że „twoja stara klaszcze u Rubika”, artysta pokazał, że potrafi śmiać się z siebie i nie bierze wszystkiego zbyt poważnie.

Podsumowując, koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” był wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczyło nie tylko rozrywki, ale także głębokich emocji i refleksji. Orkiestra zgrana, wokale silne i pełne emocji, a atmosfera niesamowita. To był wieczór, który na pewno pozostanie w pamięci każdego, kto miał przyjemność być częścią tego magicznego wydarzenia. Piotr Rubik potwierdził swoją pozycję jako jednego z najwybitniejszych twórców muzyki o miłości, a jego koncert był po prostu niezapomniany.

Co do twórczości Piotra Rubika, można zauważyć, że jest on artystą, który budzi skrajne emocje. Jedni go uwielbiają za jego piękne i poruszające utwory, pełne miłości i nadziei, inni zaś szyderczo wyśmiewają jego teksty i styl. Jednak niezaprzeczalnym faktem jest, że Rubik stworzył wiele piosenek, które zyskały sobie szerokie grono fanów i pozostaną ważną częścią polskiej muzyki. Jego utwory często dotykają głębokich tematów, takich jak miłość, wiara czy nadzieja, co sprawia, że jego muzyka ma potężny wpływ na słuchaczy, zarówno tych młodszych, jak i starszych.