Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Beast In Black, Gloryhammer + Brothers Of Metal / 24 I 2024 / Kraków

24 stycznia @ 18:00 - 23:00

🇵🇱 Beast in Black (“Dark Connection” ukazało się w 2021 roku) łączy wątki miłosno-życiowe z klasycznymi riffami, Gloryhammer dopiero co wydali “Return to the Kingdom of Fire” i kochają sci-fi, a supportujące je Brothers of Metal (“Emblas Saga” z 2020 r.) skupia się na mitologii nordyckiej. Występ odbędzie się 24 stycznia w Krakowie.

🇬🇧 Beast In Black will go on a co-headline tour with Gloryhammer next Winter! The bands will be joined by a unique supporting act: Brothers of Metal.

𝗕𝗘𝗔𝗦𝗧 𝗜𝗡 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞 🇫🇮 heavy/power metal:

Beast in Black nie boją się niczego – ani maksymalnie podniosłych riffów czy melodii z klasycznie powermetalowego sztafażu, ani własnych uczuć. W ich tekstach znajdziecie mnóstwo historii miłosnych, często podpartych ogromnym heroizmem, które książkowo współgrają z prezentowaną muzyką. Bo tutaj, mimo ckliwej tematyki, nie ma miejsca na ciągłe brodzenie w balladowych tematach. Jak już Finowie odpalą protokół pt. “kult heavy metalu”, to gnają przed siebie, a końca gonitwy nie widać. Judas Priest, Accept, WASP – jeśli inspirujesz się takimi składami i w dodatku przekuwasz to na coś swojego, już wygrywasz. A Beast in Black wygrywają bez przerwy.

https://www.facebook.com/beastinblackofficial

https://www.instagram.com/bib_band/

𝗚𝗟𝗢𝗥𝗬𝗛𝗔𝗠𝗠𝗘𝗥 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 symphonic power metal:

Gloryhammer właściwie bez pytania pakują słuchacza do statku kosmicznego i wrzucają go w swój zawirowany świat czasoprzestrzeni. Brzmi chaotycznie? Bez obaw, ta jaskrawość i szybkie zmiany wydarzeń są w pełni kontrolowane. Łatwo się z nimi oswoić, a jeszcze łatwiej zakochać. Bo dlaczego mielibyście nie pokochać historii o intergalaktycznych młotach, walkach ze zmutowanymi wrogami i niezliczonych kosmicznych przygodach? Dodajcie do tego tak wyreżyserowane koncerty, na których poczujecie się, jak na najlepszym filmie sci-fi w kinie, i mamy komplet. Oni nie zawodzą.

https://www.facebook.com/gloryhammer

https://www.instagram.com/gloryhammerofficial/

𝗕𝗥𝗢𝗧𝗛𝗘𝗥𝗦 𝗢𝗙 𝗠𝗘𝗧𝗔𝗟 🇸🇪 heavy/power metal:

Są ze Skandynawii i kochają metal tak bardzo, że właściwie przekazali to już w swojej nazwie – nie da się lepiej. Brothers of Metal grają heavy/power metal zgodny ze standardami wytyczonymi przez legendy, a więc szybko, skocznie, nośnie i melodyjnie. To podobna szkoła, jak w wypadku ich krajanów z Hammerfall czy nawet Sabaton, a więc precyzja i jednocześnie dobra zabawa gwarantowane.

https://www.facebook.com/brothersofmetalofficial

https://www.instagram.com/brothersofmetalofficial/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebiletpl

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Details

Date:
24 stycznia
Time:
18:00 - 23:00
Event Category:
Website:
https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/beast-in-black-3