Loading Events

« All Events

ED SHEERAN: +-=÷x Tour 2024 | Gdańsk

12 lipca @ 19:00

FKP SCORPIO PREZENTUJE:

Ed Sheeran zawita z trasą '+ – = ÷ x’ do Azji i Europy w 2024 roku. �

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów ’-ʼ (Subtract) �oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy �na całym świecie!

Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej �w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: ’-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały �we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.

Ed Sheeran +-=÷x Tour�Data: 12.07.2024
Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk
Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.
Start sprzedaży: 26 października 2023.

FAQ: https://www.eventim.pl/campaign/ed-sheeran-2024-faq
W poniedziałek na Instagramie @eventimpolska odbędzie się sesja Q&A, podczas której fani będą mogli zadać pytania dotyczące sprzedaży biletów.

Wszystkie oficjalne strony internetowe sprzedawców biletów zostaną podane w materiałach promocyjnych trasy oraz na stronie www.edsheeran.com. Apelujemy �o zakup biletów tylko i wyłącznie na tych autoryzowanych platformach, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z oszustwami.

Details

Date:
12 lipca
Time:
19:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/1720736085105953

Venue

PGE Arena Gdańsk
Ul.Pokoleń Lechi Gdańsk 1
Gdansk, 80-560 PL
+ Google Map