Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gojira już w styczniu na dwóch koncertach w Polsce

27 stycznia 2022 @ 20:00 - 22:00

Trudno sobie wyobrazić lepszy początek roku. Na dwa koncerty – do Wrocławia i Krakowa – przyjeżdża do nas Gojira, w towarzystwie Alien Weaponry i Employed To Serve❗
Francuska Gojira to jedna z największych nazw we współczesnym metalu. Kiedy już wydawało się, że rozwój gatunku wyhamował, bracia Duplantier – wokalista i gitarzysta Joe oraz perkusista Mario, wspierani przez gitarzystę Christiana Andreu i basistę Jean-Michela Labadie – dowiedli, że ta muzyka nie ma granic. Połączyli żywioły, które wcześniej się nie spotykały, uzyskując unikalny stop death metalu, groove metalu i progmetalu. Wymyślone to jest z taką śmiałością i zagrane z takim feelingiem, że Gojira nie zapoczątkowała nowego trendu tylko dlatego, że nie sposób za nimi nadążyć. To klasa sama w sobie, potwierdzana tak wybitnymi albumami, jak „The Way of All Flesh”, „L’Enfant Sauvage” i „Magma” oraz porywającymi koncertami. Ich najnowsza płyta – „Fortitude” – dała zespołowi awans do czołówki już nie tylko metalu, ale po prostu współczesnego rocka, a wszystko to bez chodzenia na kompromisy, bez zbaczania z raz wybranej drogi.
Koncerty odbędą się:
27 stycznia 2022 – Wrocław „A2”
Ceny biletów:
169 zł – przedsprzedaż
190 zł – w dniu koncertu
28 stycznia 2022 – Kraków „Tauron Arena Kraków”
Ceny biletów:
189 zł – siedzące A
149 zł – siedzące B
169 zł – stojące płyta
W dniu koncertu +21 zł drożej.
Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Production, Mystic Production i B90.
Bilety będą dostępne od 5 lipca (11:00):
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Szczegóły

Data:
27 stycznia 2022
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

a2
Góralska 5
Wrocław, Polska
+ Google Map