Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rescheduled: Royal Republic – RATA TATA TOUR, Official Event, Klub Kwadrat, Kraków, 13.05.2023

13 maja 2023 @ 18:00

Nowe daty koncertów RATA TATA TOUR!

? 12.05.2023, ?Klub Proxima, Warszawa*
? 13.05.2023, ?Klub Kwadrat, Kraków*

*Bilety nabyte na koncerty zespołu w Krakowie (23.11.2022) oraz Warszawie (24.11.2022) zachowują ważność. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z bileterią w której został kupiony bilet.

Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty. Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.
Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.
Aby zrozumieć Royal Republic, warto wrócić do ich korzeni.
Wszyscy dorastali w domach , gdzie na półkach stała eklektyczna kolekcja płyt, i gdzie otaczali ich fani ciężkiej muzyki. Rodzice Grahna byli muzykami – o gustach obejmujących klasyczny soul, Beatlesów i Toma Petty’ego – a jego dzieciństwo było naznaczone weekendami spędzanymi na oglądaniu koncertów. Ale to dwa koncerty Metalliki, które obejrzał w telewizji, zmieniły wszystko.
Jeśli jest coś, czego koncertom Royal Republic nie brakuje, to pewność siebie. I nawet w najlepszych i najbardziej wzniosłych chwilach ta surowa, przerażająca energia wciąż wydobywa się ze wszystkiego, co robią. To właśnie połączenie prawdziwego rocka, precyzyjnie dopracowanej techniki i beztroskiej zabawy sprawia, że Royal Republic jest jednym z najchętniej oglądanych zespołów rock’n’rollowych.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek lubisz, Royal Republic zawsze powita Cię z otwartymi ramionami. A cokolwiek zrobi dalej, miej pewność, że będzie to jazda z piekła rodem…

Details

Date:
13 maja 2023
Time:
18:00
Event Category:
Website:
https://www.livenation.pl/show/1325217/royal-republic/kraków/2023-05-13/pl

Venue

Klub Kwadrat
Skarżyńskiego 1
Kraków, 31-866 PL
+ Google Map