Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sabaton w Krakowie: Bilety są już dostępne dla użytkowników Allegro Smart

4 kwietnia 2022 @ 18:00 - 23:00

zł179 – zł290
Ekskluzywna przedsprzedaż wystartowała 5 lipca o godzinie 10:00!

Bilety na polski koncert trasy Sabaton – „The Tour To End All Tours” są już dostępne dla użytkowników programu Allegro Smart. Ich regularna przedsprzedaż rozpocznie się już 7 lipca (10:00) na: sklep eBilet oraz 10 lipca (10:00) na: sklep KnockOut.

CENY I KATEGORIE BILETÓW:
239/260 zł – miejsca stojące
179/200 zł – miejsca siedzące (C)
229/250 zł – miejsca siedzące (B)
269/290 zł – miejsca siedzące (A)

Przypominamy, że każdy, kto zakupi swój bilet do 9 lipca (17:00), otrzyma darmowy dostęp do transmisji koncertu Sabaton z Exitfest, która odbędzie się tego samego dnia, o godzinie 21:00.

UWAGA: Indywidualny kod do live streamu oraz instrukcja udziału w wydarzeniu zostaną wysłane drogą mailową 9 lipca o godzinie 18:00!

Pobierz obrazki
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal:

Powstały w 1999 roku w znanym ze sportów zimowych miasteczku Falun Sabaton, zyskał u nas wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu na Przystanku Woodstock, zarejestrowanym na potrzeby DVD.

Plan gry Sabaton jest od dawna znany. Joakim Brodén i Pär Sundström, główne postacie kapeli, zbierają ciekawe historyczne wątki z całego świata, które następnie przekształcają w świetne piosenki oparte na klasycznym heavy w stylu Judas Priest, Iron Maiden, czy Accept i z pewną domieszką power metalu. Do tej układanki trzeba też dodać spektakularne koncerty plus chęć do spotykania się z fanami. Szwedzi to zarówno wspaniali popularyzatorzy historii, jak i po prostu fani, przystępni ludzie, którzy żadnemu fanowi nie odmówią zdjęcia, czy autografu. W 2019 roku ukazała się dziewiąta płyta Sabaton „The Great War”, poświęcona pierwszej wojnie światowej. Jednym z gości na niej jest wspaniała Floor Jansen z Nightwish, prywatnie życiowa partnerka perkusisty Sabaton, Hannesa van Dahla.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

THE HU (MONGOLIA) rock, folk:

Powstały w 2016 roku w stolicy Mongolii, Ułan Bator, zespół The Hu, błyskawicznie zdobył serca publiczności na całym świecie niesamowitymi występami, podczas których zaprezentował niesamowite połączeni tradycyjnej muzyki mongolskiej i ostrego grania. Kwartet, wykorzystując w niemałym stopniu tradycyjne instrumenty ze swojej ojczyzny, potrafi stworzyć kapitalną atmosferę, która udziela się każdemu bywalcowi koncertów. Nic dziwnego, że The Hu chętnie są zapraszani na festiwale i występy w całej Europie.

Uznanie zdobyli też u kolegów po fachu z innych krajów, czego przejawem, choćby nagranie nowych wersji piosenek z gościnnym udziałem Jacoby’ego Shaddixa z Papa Roach, czy Lzzy Hale z Halestorm. Innym wyrazem docenienia The Hu było zaproponowanie zespołowi nagrania piosenki na soundtrack do gry „Star Wars Jedi: Upadły zakon”. Popularność grupy została zauważona w Mongolii. Zespół otrzymał tam Order Czyngis-chana za promowanie mongolskiej kultury. W 2019 roku ukazał się debiutancki album The Hu „The Gereg”.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

LORDI (FINLANDIA) hard rock, heavy metal:

Fiński zespół Lordi powstał w 1992 roku w kwaterze głównej Świętego Mikołaja, czyli Rovaniemi.

Momentem przełomowym w karierze zespołu, którym od początku kieruje Mr. Lordi (naprawdę Tomi Putaansuu) był występ w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku. Fińska kapela odziana w stroje potworów wygrała imprezę zdecydowanie utworem „Hard Rock Hallelujah” (od Polski Finowie otrzymali maksymalną liczbę punktów w głosowaniu), zyskując przy okazji ogromną sympatię widzów. Potem kariera zespołu nabrała tempa. Efektowny show, który pełny jest efektów pirotechnicznych oraz naszpikowany pełnymi chwytliwych melodii piosenkami dał Lordi długą i udaną karierę. Zespół ma na koncie kilkanaście płyt, z których część pokryła się złotem i platyną, a także udane trasy koncertowe, jak choćby ta u boku rodaków z Nightwish. Od początku istnienia Lordi jedna reguła pozostaje niezmienna – muzycy nie pokazują się publicznie bez kostiumów. Złamanie zasady jest równoznaczne z wyrzuceniem z zespołu.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

Wystąpią:
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal:
+
The Hu (MONGOLIA) rock, folk
Lordi  (FINLANDIA) hard rock, heavy metal:

Kiedy: 4 kwietnia (poniedziałek) 2022
Gdzie: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 239/260 zł – miejsca stojące, 179/290 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– ALLEGRO SMART
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory od 7 lipca, 10:00)
– SKLEP KNOCKOUT (bilety kolekcjonerskie na płytę od 10 lipca, 10:00)

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Szczegóły

Data:
4 kwietnia 2022
Godzina:
18:00 - 23:00
Koszt:
zł179 – zł290
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Knock Out
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

TAURON Arena Kraków,
ul. Stanisława Lema 7
Kraków, Polska
+ Google Map